Grindų valymo robotai

Produktų nerasta.

GRINDŲ VALYMO ROBOTAI 

Grindų valymo robotai  pagaliau išpildys jūsų svajonę apie švariai išplautas grindis vienu mygtuko paspaudimu! Mūsų asortimente rasite įvairių žinomų gamintojų grindų valymo robotų. Nesvarbu, ar su gėlo vandens rezervuaru, su programėlės valdymu ar net su automatiniu laiptų aptikimu – visiems namams rasime tinkamą modelį!

HOBOT

„Hobot“ – tai įmonė, kuri nuo 2010 m. specializuojasi buitinių robotų kūrime. „Inovacijos“ ir „Smart Home“ yra dvi įmonei ypač svarbios sąvokos. Štai kodėl Hobot grindų valymo robotai yra novatoriški ir išmanūs, kurie gali labai palengvinti jūsų kasdienybę.

iROBOT

30 metų robotikos patirties ir naujovių iRobot kuria ir gamina novatoriškus namų robotus, įskaitant Roomba® robotų dulkių siurblį ir Braava® šeimos drėgno valymo robotus. Vienu mygtuko paspaudimu jie valo kietmedžio, vinilo, laminato, keramikos, plytelių ir kiliminės dangos grindis. Kad jūsų grindys būtų švarios, jums net nebūtina būti namuose. Technologija yra ne tik apie robotus, tai apie Jus ir geresnių būdų, kaip padėti nuveikti daugiau, paieška.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.