Mūsų paslaugos

Mes esame užtikrinti, kad mūsų serviso dirbtuvėse gausite kokybišką bei greitą aptarnavimą, o atliktiems darbams visada suteiksime garantiją. Taip pat, mielai pakonsultuosime vejos robotų, dulkių siurblių robotų, langų valymo, aptarnavimo bei kitų robotų priežiūros, instaliacijos ar remonto darbų klausimais.

Vejos robotų instaliavimo paslaugos vertinimo anketa

Specializuotuose mūsų servisų padaliniuose gausite tik aukščiausią paslaugų kokybę

  • Dirbame tik su originaliomis robotų dalimis
  • Gedimai šalinami greitai ir kokybiškai
  • Meistrai nuolatos tobulina savo žinias bei specializuojasi robotų technikos srityje

Robotams suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis. Manorobotas.lt turi daugiau nei dešimt metų patirtį instaliuojant robotus bei juos aptarnaujant. Jie tiksliai žino, kaip prižiūrėti Jūsų robotą, sureguliuoti ar pakeisti reikiamas dalis, kad galėtumėte ilgus metus džiaugtis saugiu ir paprastu roboto naudojimu.

Į mūsų remonto dirbtuvės meistrus galite kreiptis ir pasibaigus roboto garantiniam laikotarpiui. Jūsų robotą prižiūrės sertifikuoti specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir meistriškumą. 

Vejos roboto saugojimas žiemos metu, tai – robotų viešbutis ir SPA, kuris padės taupyti jūsų laiką. Robotas vejapjovė pas mus saugiai peržiemos, o mūsų serviso meistrai profesionaliai paruoš jūsų vejos robotą naujam sezonui. Tai apsaugos Jus nuo neplanuotų netikėtumų pavasarį.

Pasibaigus vejos pjovimo sezonui, vejos robotai gali būti paimami iš kliento sklypo ir atvežami į mūsų servisą. Robotai išvalomi, patikrinama ar plastikinės detalės nebuvo mechaniškai pažeistos, nesusidėvėjo. Taip pat, patikrinami priekinių ratukų ašys, fiksatoriai, guoliai, atliekama važiuoklės sandarumo ir ventiliacinio filtro patikra. Jei reikia, pakeičiami vejos roboto peiliukai. Atliekama kompiuterinė patikra, programinės įrangos atnaujinimas ir akumuliatoriaus testas (įkrovimo talpa, srovės naudojimas). Robotai sandėliuojami šiltoje patalpoje, baterijos periodiškai pakraunamos. O atėjus pavasariui vejos robotas pristatomas atgal į kliento sklypą .

Manorobotas.lt specialistai teikia vejos roboto instaliavimo paslaugą – kontūro kabelio įterpimas į veją, pajungimas prie roboto įkrovimo stotelės bei vejos roboto suprogramavimas darbui sklype. Yra galimybė instaliuoti robotą ir prikalant kontūro kabelį prie vejos specialiomis kabėmis, kas atpigina instaliavimo darbus, bet padidina kontūro kabelio ar jo šarvo pažeidimo galimybę ( pvz: skarifikuojant ar aeruojant veją). Mes rekomenduojame instaliuoti roboto kontūro kabelį įterpiant jį į veją. Prašome kreiptis telefonu +37060978886 arba elektroniniu paštu [email protected].

Mūsų įmonės specialistai teikia nutrūkusio kabelio paieškos bei sujungimo paslaugą. Prašome kreiptis telefonu +37060978886 arba elektroniniu paštu [email protected].

Užsisakykite vejos pjovimo roboto instaliavimo ar gedimo šalinimo paslaugą.

Instaliavimas bei gedimo šalinimo paslauga atliekama visoje Lietuvoje.


    Atnaujinama…
    • Krepšelyje nėra produktų.