Rankiniai dulkių siurbliai

Rankiniai dulkių siurbliai

Norėdami pasirūpinti namų švara, dabar turime galimybę rinktis iš įvairių tai padaryti padedančių prietaisų. Vieni iš tokių variantų – rankiniai dulkių siurbliai, kurie pasižymi itin kompaktišku dydžiu. Dėl tokios konstrukcijos, jie gali pasiūlyti ir daugiau privalumų

Kokiose situacijose praverčia rankiniai dulkių siurbliai?

Akivaizdu, kad tokių kompaktiškų įrenginių nepavyks pritaikyti grindų siurbimui, tad gali kilti klausimų, ar rankiniai dulkių siurbliai iš tiesų yra verti dėmesio. Svarbu paminėti, kad tokie prietaisai yra tinkami specifinėms užduotims – dažniausiai jie naudojami tose vietose, kurias sunku pasiekti pasitelkus tradicinius modelius. Pavyzdžiui, rankiniai dulkių siurbliai praverčia norint nusiurbti trupinius nuo stalo, nuvalyti baldų apmušalus ar sutvarkyti automobilio saloną. Dėl kompaktiško dydžio, tokie pritaisai gali pasiekti sunkiau prieinamas vietas, tad jiems galėsite sugalvoti ir kur kas daugiau užduočių.

Maža to, dulkių siurbliai drąsiai gali būti pasiimami ir į įvairias išvykas – jie neužims daug vietos, tačiau padės užtikrinti švarą palapinėje ar bet kurioje kitoje vietoje. Galima sakyti, kad tokie prietaisai gali praversti kiekvienam, norinčiam gyventi švarioje aplinkoje – jei prieš tai minėtiems darbams iki šiol pasitelkdavote kitas priemones, naudojant tokius įrenginius, tvarkymasis taps ir patogesnis, ir paprastesnis. Net neabejojame, kad Jums pavyks surasti ir daugiau dėmesio vertų privalumų.

Rankinių dulkių siurblių tipai

Nusprendus patiems įsitikinti naudomis, kurias gali pasiūlyti dulkių siurbliai, reikės išsirinkti tinkamiausią tokio prietaiso modelį. Pradėkite nuo to, kad jie gali būti skirtingų tipų – šis aspektas priklauso nuo jų maitinimo šaltinio. Asortimente dominuoja belaidžiai dulkių siurbliai, kurie užtikrina dar didesnį mobilumą – tokius prietaisus patogiai galėsite pasiimti su savimi net ir į lauką. Tiesa, jų veikimo laikotarpis bus ribotas, tad įrenginius reikės reguliariai pakrauti.

Apie tokį niuansą negalvoti leis laidiniai dulkių siurbliai: kadangi jie veikia įjungti į elektros lizdą, galėsite atlikti net ir ilgesnius, kruopščius darbus. Tiesa, šiuo atveju darbinius atstumus apribos laidai, tad pavyks siurbti tik tas vietas, kuriose yra pasiekiamas elektros energijos tiekimas.

Rankinių dulkių siurblių galimybės

Svarstant, kurie dulkių siurbliai bus tinkamiausi, reikės susipažinti ir su kitomis jų charakteristikos. Vienas iš esminių parametrų yra galingumas, kuris turės įtakos darbų efektyvumui. Niekuomet nesuklysite pasirinkę galingesnį prietaisą, tačiau jeigu pirksite belaidį modelį, turėtumėte žinoti, kad dirbdami pilnu pajėgumu, tokie rankiniai dulkių siurbliai išsikraus kur kas greičiau. Dažniausiai gamintojai nurodo, kiek laiko atitinkamas modelis gali veikti be papildomos įkrovos ir kiek užtrunka jį įkrauti, tad turėtumėte pasidomėti šia informacija.

Taip pat pravartu žinoti, kad rankiniai dulkių siurbliai gali pasiūlyti įvairių papildomų privalumų. Pavyzdžiui, kai kurie iš jų turi plaunamus filtrus, o kiti yra aprūpinti dezinfekavimo ar drėgno siurbimo funkcija. Skirtingi antgaliai, purkštukai skysčiams, akumuliatoriaus apsaugos technologijos – tai dar keli, tačiau ne vieninteliai Jūsų laukiantys privalumai. Daugiau apie juos sužinoti galėsite paskaitę prekių aprašymus: pagalvokite, kaip atitinkamas galimybes Jums pavyks pritaikyti praktiškai.

Į ką dar reikia atsižvelgti renkantis rankinį dulkių siurblį?

Dulkių siurbliai yra aprūpinti skirtingo dydžio nešvarumų talpomis. Logiška, kad kuo ji didesnė, tuo rečiau reikia ištuštinti šį konteinerį, tačiau ilgiau siurbiant, pradeda didėti ir šio prietaiso svoris, tad turėtumėte susirasti optimaliausią variantą. Svarbu bus ir tai, kiek sveria pats prietaisas – dažniausiai rankiniai dulkių siurbliai neviršija 1,5-2 kilogramų, tačiau pavyks surasti įvairių variantų.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.