Laisvalaikio robotai

LAISVALAIKIO ROBOTAI

Čia rasite įdomių robotų ir jų rinkinių, kuriuos galėsite surinkti, programuoti, parinkti sergantiems vyresnio amžiaus žmonėms ar savo augintiniams. Pasitelkę savo kūrybiškumą galite patys susikurti įdomių robotų. Tai ne tik smagu, bet ir padeda žaismingai mokytis robotikos bei programavimo tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dėl daugybės derinimo galimybių, robotų emocijų perteikimo, edukacijos, jums niekada nebus nuobodu!

AGELESS INNOVATION

„JOY FOR ALL” augintiniai kompanioniniai sukurti taip, kad vyresnio amžiaus artimiesiems suteiktų jaukumo, linksmybių ir palaikytų kompaniją. Interaktyvios katės ir šuniukai – tai paprasta priežiūra ir patogumas, kuris derinamas su technologijomis, kad būtų užtikrinta geriausia patirtis.

LITTER – ROBOT

„Litter-Robot“ yra gravitaciškai sijojanti automatinė kraiko dėžė, kurią gamina ir platina „Whisker“, įsikūrusi Auburn Hills mieste, Mičigano valstijoje. Nuo 2000 m. padedanti naminių gyvūnėlių „tėvams” pergudrauti kasdienius darbus, spręsdami svarbiausias problemas. Kompanijos misija – pakeisti naminių gyvūnėlių priežiūros ateitį ir sukurti nuostabiai funkcionalius gaminius, kurie padėtų augintiniams ir jų „tėvams” gyvenimą padaryti be galo geresniu.

OWIKIT

Per 4 dešimtmečius OWI Incorporated dėjo visas pastangas, kad vartotojams būtų suteikta, apdovanojimus pelniusių, edukacinių produktų su kuriais smagu žaisti.
Kaip sako kompanija: „Mūsų vaikai yra ateitis“ ir jei kas nors neabejotina dėl ateities, tai yra tai, kad atsinaujinantys energijos šaltiniai, ekologiškos technologijos ir robotika vaidins svarbų vaidmenį mūsų vaikų gyvenime.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.