Gyvūnų priežiūros robotai

Gyvūnų priežiūros robotai – tai pagalba prižiūrint savo augintinius.

Augintinis namuose – tai „draugas“, kuriuo reikia rūpintis, užtikrinti geras gyvenimo sąlygas, patenkinti jo poreikius, todėl čia gali pasitarnauti gyvūnų priežiūros robotai. Taigi turint namuose keturkojį labai svarbus yra jo priežiūros aspektas. Ką reikia žinoti kiekvienam šeimininkui?

Pagrindinės gyvūnų priežiūros taisyklės: ką reikia žinoti?

Gyvūnų priežiūra apima jų mitybą, sveikatą, higieną, laisvalaikį. Šuns priežiūros kontekste svarbus vaidmuo tenka jo mitybai. Rinkitės sveiką, subalansuotą ėdalą, aprūpinsiantį augintinį visomis maistinėmis medžiagomis. Jei yra galimybė, prioritetą teikite aukštos klasės ėdalui – galėsite būti tikri, jog šuo su maistu gauna visas  jam reikalingas medžiagas ir papildomai nereikės vartoti vitaminų, maisto papildų.

Svarbu pasirūpinti augintinių burnos higiena. Šiam darbui įsigykite bent bazines priemones, pavyzdžiui, dantų šepetėlį bei šunims ar katėms (priklausomai nuo to, kokį augintinį turite) skirtą pastą. Valyti nesudėtinga – išspauskite ant šepetėlio nedidelį kiekį pastos ir valykite sukamaisiais judesiais. Tačiau nenustebkite, jei augintinis nesidžiaugs šia procedūra. Jeigu ji bus labai nemaloni keturkojui, išbandykite alternatyvas – dantų ar / ir burnos higienai skirtas higienos priemones, natūralius skanėstus, griovelius bei šerelius turinčius guminius žaislus ar kt.

Ne visi gyvūnai mėgsta vienatvę. Kai gyvūnas lieka vienas namuose ilgesniam laikui, pavyzdžiui, visiems šeimos nariams esant darbe, ugdymo įstaigose, pasirūpinkite, kad jis turėtų maisto dubenėlyje, vandens bei žaisliukų laisvalaikiui.

Net jei domina gyvūnų priežiūra namuose auginamų keturkojų, vis vien svarbu pasirūpinti parazitų kontrole. Katėms ar šunims periodiškai suduokite vaistų nuo kirminų, nelaukiant, kol parazitų atsiras, tačiau siekiant užkirsti kelią jų atsiradimui augintinio organizme. O jei augintinis išeina į lauką, tuomet pasirūpinkite ir specialiais antkakliais ar kitomis priemonėmis nuo blusų, erkių ir kitų ektoparazitų.

Tiek auginamų lauke, tiek naminių gyvūnų priežiūra apima ir rūpinimąsi jų sveikata. Tai labai svarbu, tad pasirūpinkite, jog Jūsų keturkojis gautų visus jam priklausančius skiepus.

Dar vienas aspektas augintinių priežiūros kontekste – dėmesys pėdutėms. Po pasivaikščiojimų lauke patikrinkite, ar kas nors neįsmigo, išvalykite pėdutes, kadangi ant jų augintinis iš lauko parsineša ne tik purvo, bet ir ligų užkratų. Periodiškai kirpkite keturkojui nagus.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.