Vejos pjovimo robotai

VEJOS PJOVIMO ROBOTAI
Tai laiką tausojantis ir patogus būdas pasirūpinti nuolatine vejos būkle. Tai yra preciziškai nupjautos, ypatingai žalios ir minkštos lyg kilimas vejos paslaptis! Savo kieme naudojant vejos pjovimo robotą, žolė yra nuolatos tręšiama, tad auga dar žalesnė ir minkštesnė.
Pristatome Jums trumpus mūsų asortimente esančių vejos pjovimo robotų aprašymus.

STIHL „iMOW®“ vejos pjovimo robotai suteikia jūsų sodui geriausią formą, palikdami Jums laiko tvarkyti kitus sodo projektus. Jie ne tik pjauna, bet ir smulkina bei tręšia veją – vienu kartu. Tai visame pasaulyje žinomas, savo nepriekaištinga kokybe garsėjantis vardas.

Dėl greito, visiškai automatinio pjovimo ir paprasto, intuityvaus valdymo, „iMOW®“ vejos pjovimo robotai sužavi visišku pjovimo patogumu. Pastarieji savarankiškai apvažiuoja kliūtis, įveikia net iki 45% įkalnes, automatiškai įsikrauna.

GARDENA SILENO – protingas robotas vejapjovė.
SILENO robotų asortimentas yra pažangiausias vejos priežiūros sprendimas, aprūpintas naujausiomis technologijomis ir geriausiomis savo klasėje funkcijomis. Nuo mažų iki didelių ar paprastų ir sudėtingų sodų – mūsų išmaniųjų robotų vejapjovių asortimentas yra tinkamas sprendimas jūsų sodui.
SILENO vejos pjovimo robotai yra pilnai prijungti prie „GARDENA Smart System” programėlės, tad savo sodu galite rūpintis, kad ir kur bebūtumėte. Geresnis navigavimas, patikimai ir tiksliai pravažiuoja ir nupjauna siauriausias vietas ir kampus. Naujoji LONA™ technologija perkelia tikslumą į kitą lygį. Ši dirbtinio intelekto technologija mokosi, sudaro žemėlapius ir prisitaiko prie jūsų individualaus sodo.

SILENO vejos pjovimo robotas dirba bet kokiomis oro sąlygomis, nesvarbu ar šviečia saulė, ar lyja lietus. Sudėtingas reljefas robotui ne kliūtis. Taip pat labai svarbu paminėti, kad robotai dirba bene tyliausiame triukšmo klasės lygyje, tad dirbantis robotas Jūsų tikrai neerzins.

AMBROGIO ROBOTAI
Ambrogio robotai yra puikus sąjungininkas kasdien tvarkyti bet kokio tipo sodą: nuo mažų gyvenamųjų sodų, paprastų ir sudėtingų, iki didelių sodų. „Zucchetti“ yra Italijos įmonė, galinti išplėsti savo ribas ir eksportuoti pažangiausias bei inovatyviausias technologijas į daugiau nei 50 šalių. Inovacijos, kūrybiškumas, kompetencija, žinios, aistra, entuziazmas, etika ir socialinė atsakomybė yra pagrindinės Zucchetti Centro, kurią 1985 m. įkūrė Fabrizio Bernini, dabar akcininkas ir prezidentas, vertybės. Įmonė tapo pasauline robotikos ir automatikos lydere, taip pat specializuojasi atsinaujinančios energijos ir programinės įrangos kūrimo srityse. ZCS projektuoja, kuria ir diegia naujoves į savo robotus.

WORX ROBOTAI
Visi Worx vejos pjovimo robotai aprūpinti AIA technologija. Dėl to robotai yra ypač efektyvūs ir leidžia sumaniai judėti siauromis vietomis ar vingiuotais perėjimais. Worx robotai yra ypač protingi pjovimo užduotyje, nes jie individualiai prisitaiko prie jūsų sodo formos ir ploto, taip pat prie vyraujančių oro sąlygų, kurios keičia žolės augimą. Visos Worx robotinės vejapjovės yra iš anksto užprogramuotos, ir gali būti valdomos išmaniuoju telefonu.

KRESS Mission – Suteik savo vejai tobulą misiją

Kress buvo įkurta Tubingen mieste, Vokietijoje 1928 m. Turėdama daugiau nei 90 metų patirtį elektros variklių pramonėje ir daugiau nei 50 metų patirtį elektrinių įrankių pramonėje, Kress tapo profesionaliu rinkos lyderiu pasauliniame kontekste. Kress Mission vejos pjovimo robotai yra sukurti ir pagaminti pagal tuos pačius aukštus kokybės standartus, dėl kurių Kress prekės ženklas tapo „Made in Germany“ ikona. Nuo kompaktiško „Nano“ iki aukščiausios klasės robotų su kliūčių išvengimu sistema, kad ir ką pasirinktumėte, visi „Mission“ modeliai turi „Wi-Fi“ ryšį. Gamintojų žodžiais : “Visada stengiamės tobulėti, kad geriau patenkinti klientų norus, kad visada sukurti klientams aukščiausios kokybės įrenginius, bei efektyvius sprendimus”.

Profesionalus roboto vejapjovės perimetro laido įrengimas
Prieš pradedant naudoti pirmą kartą robotą vejapjovę, jums reikės ją paruošti darbui – pasirūpinti vejapjovės perimetro laido įrengimu. Šį darbą galite atlikti savarankiškai, pasitelkus instrukcijas arba patikėti profesionalams. Iš patirties žinome, kad savarankiškas įrengimas užtrunka gerokai ilgiau ir dažnai pasitaiko brangiai kainuojančių klaidų, todėl įrengimo darbams rekomenduojame šios srities specialistus.
Profesionalūs meistrai pirmiausiai vertina sklypo sudėtingumą, iš anksto planuoja perimetro laido klojimo darbus bei numato galimas sklypo konfigūracijas. Tik aptarę visus vejos niuansus su sklypo šeimininku, meistrai imasi įrengimo darbų, kad ateityje užtikrintų nepriekaištingą roboto vejapjovės veikimą.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.