Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 750 – 2022m. modelis (19701-75)

1.249,00 

Su GARDENA „Smart System“ jūsų vejapjovė visada palaikys ryšį

Su išmaniąja programėle „EasyApp Control“ net ir būdami toli nuo namų galėsite be vargo pasirūpinti savo vidutinio dydžio sodu. Išbandykite naują išmaniosios vejos priežiūros ir sąveikos su robotu vejapjove lygį, tik dabar su LONA technologija, dirbtiniu intelektu grįstu planavimo sprendimu. Ši technologija seka buvimo vietą, sudaro planą ir prisitaiko prie individualių sodų. Išmanioji GARDENA programėlė rodo jūsų vejos zonos, kurią ketinama pjauti, planą, o savo sodą galite matyti visada, kad ir kaip toli būtumėte. Naudodami programėlę, galite bet kuriuo metu peržiūrėti vejos priežiūros tvarkaraštį. Zonų valdymo funkcija „Zone Management“ leidžia lanksčiai nustatyti konkrečių sričių pjovimo dažnį ir laiką. Zonų apsaugos funkcija leidžia pasirinkti sritis, kurias reikia palikti nepjautas. Be to, programėlė leidžia sekti vejapjovės buvimo vietą.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 5-10 d.d.

Pratęsta garantija

  
Lizingo pasiūlymas

Išmanumui nėra ribų

Šis smart SILENO life turi įvairiausių naudingų funkcijų, kurias galėsite peržiūrėti programėlėje „GARDENA smart App“:

  • „EasyConfig“ padeda atlikti montavimo darbus.
  • „Auto Schedule“ užtikrina, kad smart SILENO life žinotų, kaip ir kada pjauti jūsų veją.
  • „SmartHome“ funkcija leidžia jūsų smart SILENO life valdyti balsu naudojant virtualų asistentą „Alexa“.
  • Augalų bibliotekoje rasite visą reikalingą informaciją apie augalų pasaulį.

Savo veją prižiūrėti išties išmaniai padės GARDENA išmanioji serija ir „smart SILENO life.

Sumani LONA technologija

LONA yra dirbtinio intelekto technologija, kuri mokosi, atvaizduoja ir prisitaiko pagal atskirus sodus. Dėl „Zone Management“ funkcijos, esančios GARDENA „Smart system“ programėlėje, galima lengvai apibrėžti, kurias sritis, kada, kaip dažnai ir kokiu intensyvumo lygiu pjauti. „Area Protect“ leidžia nustatyti vietas, kuriose draudžiama pjauti. Vejapjovės buvimo vietą galima stebėti realiu laiku bet kuriuo metu. Atnaujinus GARDENA „Smart“ programėlę, LONA nuolat tobulės ir laikui bėgant bus prieinamos naujos funkcijos.

„Full Connect“

„Smart SILENO life“ yra visiškai prijungtas prie GARDENA „smart system“. Savo sodą galite prižiūrėti iš bet kur, tereikia atlikti registraciją internetu.

Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

Pjaukite vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir be dryžių. Robotas žoliapjovė be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį taip pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

Taškinio pjovimo funkcija – „Spot Cutting“

Taškinio pjovimo funkcijos dėka, naujieji Gardena robotai žoliapjovės idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

Pats tyliausias –  Pro-silent

Esant 57 db A, naujieji Gardena robotai žoliapjovės kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

AI-precise

Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

Šalčio jutiklis – „Frost senor“

Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

Auto Weather & Terrain

Išmanusis SILENO life yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Šis robotas vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius nei įkalnes.

Saugus

Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų. PIN kodas ir apsaugos nuo vagystės įtaisas apsaugo nuo neleistino naudojimo.

Siaurų vietų pjovimas – „CorridorCut“

Išmanioji sistema „CorridorCut“ nukreipia robotą vejapjovę siaurose vietose ir kampuose, kurių plotis siekia vos 60 cm. Judėdamas tarp nutiestų kreipiklių, robotas lengvai įveikia sudėtingas zonas. „CorridorCut“ neleis robotui vejapjovei įstrigti nepravažiuojamose vietose.

Greitai ir lengvai instaliuojama

Įrengti šį modelį jums padės programavimo gidas, intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką, o jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti bet kada.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-250

Lengvas valymas – „Easy Clean“

Prižiūra išties paprasta – purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

Svoris 8,3 kg
Išmatavimai 58 × 39 × 23 cm
Gamintojas

Gardena

Valdoma programa

GARDENA smart system App

Garso lygis

57 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-50 mm

Pjovimo plotis

22 cm

Dviguba pjovimo kryptis

TAIP

Veikimo laikas

iki 65 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Aukščiausia įkalnė

35 %

Rekomenduojamas plotas

iki 750 m²

Garantija

24 mėn.

Tinkla sklypo plotui

iki 10 arų

Signalizacija

TAIP

PIN kodas

TAIP

Pakėlimo daviklis

TAIP

Pasvirimo daviklis

TAIP

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 750 – 2022m. modelis (19701-75)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: 970571908 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.