Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 1250 – 2022m. modelis (19703-75)

1.603,00 

Dėka naujosios LONA technologijos, tik nuo 2022-jų metų su išmaniąja programėle „EasyApp Control“, net ir būdami toli nuo namų galėsite be vargo pasirūpinti savo dideliu sodu. LONA – dirbtiniu intelektu grįsta planavimo technologija seka buvimo vietą, sudaro planą ir prisitaiko prie individualių sodų. Išmaniojoje GARDENA programėlėje rodomos jūsų vejos zonos, kurias ketinama pjauti planą ir galite bet kuriuo metu peržiūrėti vejos priežiūros tvarkaraštį, o su zonų valdymo funkcija „Zone Management“ galėsite nustatyti kurias zonas norėtumėte dažnai ar visai nepjauti. GARDENA išmaniosios programėlės dalis „LONA Intelligence“ bus nuolat tobulinama, todėl 2022 m. laukite daugiau poreikius atitinkančių gaminių funkcijų.

Garantija 24 mėn.

Neturime

Užklausa

  Robotas vejapjovė Gardena Smart Sileno life 1250

  Šis našus sodo pagalbininkas dirba ypač tyliai. Triukšmo lygis siekia vos 57 dB (A), tai yra žemiausias šioje gaminių klasėje. Robotas atliks sunkiausią darbą netrikdydamas jūsų kaimynų ramybės. 

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-lengvas-valymas

  Lengvas valymas

  Gardena Sileno life 1250 prižiūrėti išties paprasta – purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-sensorcontrol

  SensorControl – prižiūri už jus

  Sileno life modeliuose taip pat yra SensorControl funkcija. Intelektuali pjovimo sistema automatiškai sureguliuoja pjovimo laiką, atsižvelgiant į žolės augimą.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-tylus

  Pats tyliausias

  Esant 57 db (A), Gardena Smart Sileno life 1250 kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

  Apsaugokite teritoriją – Area Protect

  Naudodami Area Protect taip pat galite nustatyti sritis, kurių Gardena Smart Sileno life 1000 neturėtų pjauti. Šia funkcija galima naudotis per Gardena išmaniąją programėlę.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-salcio-jutiklis

  Šalčio jutiklis – Frost Sensor

  Kai temperatūra nukrenta žemiau nulio, šalčio jutikliai tai užfiksuoja, todėl robotas žoliapjovė nustoja pjauti, kad būtų apsaugoma veja. Pratęsia pjovimą tik tada, kai žemė atšyla.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-taskinio-pjovimo-funkcija

  Taškinio pjovimo funkcija – Spot Cutting

  Taškinio pjovimo funkcijos dėka Gardena Smart Sileno life 1250 idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-vidutinio-dydzio-vejoms

  Geresnė navigacija

  Naudodamas CorridorCut funkciją, jūsų robotas vejapjovė be jokių problemų pjaus siaurus praėjimus ir net aklavietes iki 60 cm. O aklavietės pabaigoje, robotas automatiškai apsisuks ir grįš atgal.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-bet-kokiu-oru

  Bet kokiu oru

  Gardena Sileno life 1250 yra jūsų asmeninis pagalbininkas sode, kuris atliks savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar tai įkalnė, ar nuokalnė, ar lietus, ar saulė – jūsų veja visada bus gražiai prižiūrima.

  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

  Gardena Smart Sileno life 1250 pjauna iki 1250 kvadratinių metrų ploto vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį tai pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-instaliavimas

  Greitai ir lengvai instaliuojama

  Įrengti Gardena Sileno life 1250 jums padės programavimo gidas. Intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką. Jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-saugus

  Saugus

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

  Svoris 7,3 kg
  Gamintojas

  Gardena

  Garso lygis

  57 dB(A)

  Pjovimo aukštis

  20-50 mm

  Pjovimo plotis

  22 cm

  Veikimo laikas

  iki 65 min.

  Baterijos tipas

  Ličio jonų

  Baterijos talpa

  2100 mAh

  Aukščiausia įkalnė

  35 %

  Rekomenduojamas plotas

  iki 1250 m²

  Garantija

  24 mėn.

  Tinkla sklypo plotui

  iki 20 arų

  Atsiliepimų dar nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 1250 – 2022m. modelis (19703-75)”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Kategorija:
  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.