Vejos pjovimo robotas Ambrogio L400i DELUXE

13.990,00 

Vienintelis rinkoje robotas, gebantis pjauti iki 20000 m2 plotus AMBROGIO L450i DELUXE sukurtas greitai ir preciziškai pjauti itin dideliems plotams – parkams, golfo laukams, aerodromams ir futbolo laukams. Pažangios pjovimo ir navigacinės sistemos garantuoja nupjovimą centimetrų tikslumu per trumpiausią laiką, nepaliekant nenupjautų zonų.

Garantija 24 mėn.

Išankstinis užsakymas

  
Lizingo pasiūlymas

Pagrindinės savybės

  • Galingas ir prabangus robotas vejapjovė
  • Rekomenduojamas vejos plotas iki 20000 m²
  • Galimybė šenauti šlaitus iki 45 %
  • Vienos baterijos pakrovimu dirba iki 6 val.
  • “Bluetooth” pasiekiamas robotas
  • Apsaugotas PIN kodu

Patvarumo lyderis

Visi nauji Ambrogio L450i DELUXE modeliai sukurti veikti ilgai. Kiekviena detalė yra naujoviška: nesidėvintis plastikas, tvirti ratai ir dizainas, maksimalus našumas, kad veja būtų nušienauta per trumpiausią laiką.

Šlaitų pjovimas

Specialiai patentuoti ratai, leidžia robotui lengvai susidoroti net ir su sudėtingais šlaitais. Ambrogio L450i DELUXE gali be problemų dirbti iki 45 % (iki 25 % prie perimetro laido) šlaituose.

Nerūdijančio plieno peiliai

Ambrogio L450i DELUXE esantys žvaigždės formos nerūdijančiojo plieno peiliai buvo sukurti garantuoti švarų, tolygų ir greitą bet kokios vejos pjovimą.

Ambrogio žino, ką daryti lietui lyjant

Žolės šienavimas lietui lyjant gali pakenkti vejai, štai kodėl Ambrogio robotas turi jutiklius tam, kad lyjant lietui jie įspėtų robotą apie grįžimą į įsikrovimo stotelę ir šis įsikrautų, kol pagerės oro sąlygos. Nepaisant to, viskas priklauso nuo jūsų. Galite išjungti jutiklius, tada robotas dirbs ir lietui lyjant: „Ambrogio“ yra atsparus lietui.

Išmanūs sprendimai

Ambrogio L450i DELUXE – yra ne tik automatinė vejapjovė, ji yra ir išmani bei itin ištobulinta: patentuoti jutikliai, pažangūs navigaciniai įrenginiai, savaiminis programavimas darbiniams ciklams optimizuoti, peiliai su automatiškai moduliuojamu greičiu, atsižvelgiant į vejos aukštį… ir dar daugiau!

Maksimalus autonomiškumas

Dėl įrengtų galingų ličio jonų akumuliatorių, kurie garantuoja ilgesnį eksploatavimo laiką, Ambrogio L450i DELUXE nereikia dirbti pakartotinai dieną ir naktį. Kruopščiai suprogramuota Ambrogio L450i DELUXE gali nepjauti visą naktį ir pusę dienos (arba atvirkščiai, atsižvelgiant į naudotojo poreikius) ir tobulai sutvarkyti jūsų veją.
Ambrogio L450i DELUXE technologija garantuoja: mažiau darbo, mažiau dėvėjimosi, ilgesnis roboto eksploatavimo laikas ir didesnė ekonomija ateityje.

Svoris 49 kg
Išmatavimai 120 × 97 × 38 cm
Gamintojas

Ambrogio Robot

Rekomenduojamas plotas

iki 20000 m²

Aukščiausia įkalnė

45 %

Pjovimo aukštis

25-85 mm

Pjovimo plotis

84 cm

Pjovimo peilio tipas

Plieninis – 4-ašmenų

Garso lygis

75 dB(A)

Baterijos talpa

4×15 Ah

Baterijos tipas

Ličio jonų

Variklio tipas

Bešepetėlinis

Pavaros tipas

2 varantys ratai

Ekranas

Yra

Bluetooth imtuvas

Yra

SMS signalizacija

Yra

Nepertraukiamas pjovimas

Iki 6 h

Tinkla sklypo plotui

nuo 40 arų

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Ambrogio L400i DELUXE”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: AM450D0M9Z&AMB Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.