Pristatymo robotas BellaBot

11.500,00 

„BellaBot“ yra mielas, bet galingas pristatymo robotas, kuris įvykdo net iki 400-ų maisto ir gėrimų užsakymų per dieną. Covid-19 pandemija, pakeitė daugelį procesų žmonių gyvenime. Todėl ,,bekontakčio” pristatymo vaidmuo tapo vis ryškesnis. Klientams restoranuose dalijantis maistą BellaBot robotas sumažina kliento ir padavėjo kontaktą iki minimumo, užtikrinant maisto higieną ir saugą. Šis robotas turi 4-is didelius dėklus, kurie leidžia aptarnauti net 4-is staliukus vienu metu. Specialiai sukurtas darbui restoranuose, teikiantis pagalbą padavėjams ir padavėjoms, taip padėdamas efektyviai sumažinti darbo sąnaudas bei atrasti ir skirti daugiau laiko klientų aptarnavimo kokybei.

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

  
Lizingo pasiūlymas

Patrauklus dizainas

„BellaBot“ turi novatorišką bioninį dizainą, kuris yra tobulas nuo roboto korpuso aukščio iki ekrano pakreipimo ir formos linkių.

Dirbtinis intelektas

Pažangi dirbtinio intelekto balso sistema leidžia bendrauti su žmonėmis.

Išraiška

Daug originalių išraiškų atspindi emocijas, tarsi robotas būtų gyvas „Katinas“.

Šviesa

Skirtingos užduočių būsenos atitinka tam tikrą šviesos efektą.

Prisilietimai

Dėl inovatyvios prisilietimų sąveikos, bendravimas su robotu tampa išsamus bei išskirtinis.

3D visapusiškas kliūčių vengimas

Siekdama didesnio saugumo, „BellaBot“ turi 3D jutiklius ir naują modulinę važiuoklę. Ji gali sustoti bet kokiu kampu ir tolti, kai tik susiduria su kliūtimis.

Energijos palaikymo technologija

Įkrovimo ir naudojimo scenarijai yra suskirstyti į kategorijas, kad būtų galima greičiau pakeisti baterijas.

RGBD

3 lygių RGBD kamera suteikia „BellaBot“ didelį erdvinį suvokimą. Jis gali tiksliai aptikti ir sustoti susidūręs su kliūtimis, kurių reakcijos laikas yra trumpesnis nei 0,5 sekundės.

Infraraudonųjų spindulių dėklas

Moduliniai dėklai su išmaniąja infraraudonųjų spindulių sistema efektyvesniam pristatymui.

Automatinė pakaba stabilumui

Automatinio lygio adaptyvi kintama pakaba. Amortizacija gali būti keičiama atsižvelgiant į skirtingas grindų dangas ir važiavimo reikalavimus.

Svoris 57.0 kg
Gamintojas

Pudu

Greitis

0,5-1,2 m/s

Keliamoji galia

10 kg

Krovimosi laikas

4 val.

Veikimo laikas

iki 24 val.

Objektų atpažinimas

Yra

  1. UAB Delano (CAN CAN pizza restoranas)

    Tai įdomus jau nebe ateities, o šiandienos sprendimas lengvinanat aptarnavimo darbuotojų – padavėjų ir indų nurinkėjų darbą bei kuriant teigiamas emocijas klientams, ypač vaikams. Dar yra vietų kur BellaBot galima būtų patobulinti – įįdėti daugiau jutiminių sensorių su linksmomis rekcijomis į juos, padaryti daugiau bendraujantį ypač vietine kalba, integruoti su nuotolinio užsakymo paslauga. Tai padarius robotas taptų tikru hitu restorano robotų segmente.
    Na o kiekvienas įsigijęs robotą restoranas turėtų nepamiršti pakoreguoti esamus klientų aptarnavimo procesus ir paruošti personalą, kad prisijaukintų ir pilnai panaudotų savo naująjį kolegą-pagalbininką BellaBot.
    BellaBot neprilygsta gyvam emocijas turinčiam ir galinčiam improvizuoti darbuotojui, reikalauja kitų darbuotojų priežiūros ir klientų savitarnos elementų, bet viską reikiamai sustygavus gali būti puikus pagalbininkas ir atrakcija vaikams.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.