Plaunantis dulkių siurblys robotas Ecovacs Deebot Ozmo 950

380,00 

Daugiau jokių kompromisų dėl išmaniosios navigacijos ir stiprios siurbimo galios.
DEEBOT OZMO 950 suvienija tradicinio dulkių siurblio roboto mobilumą ir standartinio belaidžio dulkių siurblio siurbimo galią*. Jis naudoja tris siurbimo galios lygius, kad galėtumėte nustatyti tinkamą siurbimo galią skirtingiems darbams ir grindų tipams. Dėl naujo, galingo variklio ir didelės akumuliatoriaus talpos prietaisas gali siurbti ir plauti dideles erdves vienu metu. Ištobulinta navigacijos sistema geriau nuskaito patalpas ir sudaro jų žemėlapį, taip pat nuo šiol suteikia galimybę išsaugoti informaciją apie kelis aukštus

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

  
Lizingo pasiūlymas

DEEBOT OZMO 950 tobulai tvarkosi net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Padedamas naujojo lazerinio jutiklio jis dar tiksliau matuoja atstumus ir susikuria detalų žemėlapį, kad kruopščiau sutvarkytų namus. Nauja optimali konstrukcija pagerina siurbimo efektyvumą ir veiksmingai sumažina triukšmą. Plokščias DEEBOT korpusas leidžia jam sukiotis net ir po žemais baldais. Su pagerintu važiuoklės mechanizmu jis gali lengvai įveikti slenksčius ir mažesnes kliūtis.

Pagrindinės savybės

 • Žemėlapio sudarymo ir navigacijos sistema „Smart Navi™ 3.0“
 • Grindų plovimo sistema OZMO™
 • Automatinis kilimų atpažinimas
 • Trys siurbimo lygiai

Komplektacija

 • Robotas 1
 • Įkrovimo stotelė 1
 • Šoniniai šepetėliai 4
 • Tiesioginio įtraukimo priedas 1
 • Rezervuaras 1
 • Daugkartinė valymo šluostė 1
 • Vienkartinės valymo šluostės 5
 • Plokštelė šluostei tvirtinti 1
 • Aukšto efektyvumo filtras 2
 • MP paketas 1
 • Valymo įrankis 1

Valdomas programėle net nesant namuose

Valdykite DEEBOT bet kada ir iš bet kur. Programėlė „ECOVACS Home“ padeda palaikyti kontrolę visą laiką. Savo išmaniajame telefone galite patogiai matyti vykstančio darbo eigą, nustatyti norimą siurbimo laiką arba parinkti optimalų siurbimo režimą.

Valdomas programėle net nesant namuose

Valdykite DEEBOT bet kada ir iš bet kur. Programėlė „ECOVACS Home“ padeda palaikyti kontrolę visą laiką. Savo išmaniajame telefone galite patogiai matyti vykstančio darbo eigą, nustatyti norimą siurbimo laiką arba parinkti optimalų siurbimo režimą.

Slankusis šepetys įvairiems grindų tipams

Nesvarbu, siurbiant nuo kietų grindų ar nuo kilimo, slankusis šepetys prisitaiko prie skirtingų grindų tipų ir garantuoja švarą.

Keičiamasis siurbimo antgalis skirtingiems nešvarumams

DEEBOT dulkių siurbimą paverčia visiškai lengvu darbu. Galite keisti siurblio antgalius pagal poreikį. Tiesioginis įsiurbimas idealiai tinka siurbiant plaukus, jie nesusivelia ir neužsikemša. V formos pagrindinis šepetys tinka giluminiam kilimų valymui.

Automatinis kilimų atpažinimas

Dulkių siurblys ir šluostė gali darbuotis ant kietų grindų ir kilimų. Jis atpažįsta kilimą ir automatiškai padidina galią, kad kruopščiau jį išvalytų. Plaudamas grindis, DEEBOT automatiškai apeina kilimus ir plauna tik kietas grindis.

Robotas prisitaiko prie jūsų namų, o ne atvirkščiai.

Taip yra dėl namų žemėlapio sudarymo ir navigacijos sistemos „Smart Navi™ 3.0 Su naujausia namų žemėlapio sudarymo ir navigacijos sistema „Smart Navi™ 3.0“ DEEBOT OZMO 950 sugeba nuskaityti namus, susikurti jų planą ir detaliai jį pavaizduoti išmaniajame telefone. Galite planuoti efektyviausią tvarkymo maršrutą ir nustatyti, kuriuose kambariuose ir kada siurbti. Jei namuose reikia siurbti ne viename aukšte, jokių problemų! Ištobulinta navigacijos sistema ne tik geriau nuskaito patalpas ir sudaro jų žemėlapį, bet ir nuo šiol suteikia galimybę išsaugoti informaciją apie kelis aukštus*. *Palyginti su DEEBOT OZMO 930.

Efektyvus siurbimo maršrutas

Nuskaitęs visus namus ir sudaręs jų žemėlapį, DEEBOT automatiškai suplanuoja patį efektyviausią maršrutą, kad galėtų sistemingai siurbti kiekviename kambaryje. Kaskart tikėkitės tobulų rezultatų.

Pažangusis žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose

DEEBOT geba nuskaityti namų patalpas keliuose aukštuose ir susikurti jų interaktyviuosius žemėlapius. Pasinaudoję išmaniąja žemėlapių sudarymo sistema, galite nurodyti DEEBOT, kur ir kada siurbti reguliariai, o kur – tik tada, kai reikia.

Nubrėžkite virtualiąją ribą pasirinktose zonose

Virtualiųjų ribų funkcija suteikia galimybę nustatyti konkrečias zonas namuose, kurių nereikia siurbti. Pasinaudoję programėle „ECOVACS Home“, galite individualiai nustatyti, kur norite, kad DEEBOT OZMO 950 siurbtų ir plautų grindis, o kur ne.

Nustatykite siurbimo dažnumą su zonų režimu

Su zonų režimu galite nustatyti, kada DEEBOT OZMO 950 turėtų siurbti ir plauti grindis pasirinktuose kambariuose. Tai suteikia jums kontrolę visą laiką. Patys sprendžiate, kuriose zonose reikia dažniausiai siurbti.

Grindų plovimo sistema OZMO™

Su grindų plovimo sistema OZMO™ robotas gali siurbti dulkes ir plauti grindis vienu metu. Nauja technologija suteikia galimybę reguliuoti šluostės drėgnumą pagal grindų tipą. Visa tai patogiai atliksite programėlėje.

Naudotojo suderintas režimas konkretiems tvarkymo darbams

Tvarkykite namus būtent taip, kaip patys norite. Su naudotojo suderintu režimu galėsite apibrėžti savo zoną žemėlapyje programėlėje ECOVACS. DEEBOT siurbs tik toje zonoje. Idealus sprendimas intensyviai naudojamose zonose.

Itin judrus

DEEBOT OZMO 950 sugeba lengvai įveikti tokias kliūtis kaip iki 20 mm aukščio durų slenksčiai. Be to, būdamas vos 93 mm aukščio, jis gali be vargo sukiotis po spintelėmis, lovomis ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose.

Automatinis įkrovimas

Nustokite rūpintis, kaip ir kada įkrauti dulkių siurblį robotą. DEEBOT pats pasirūpina, kad niekada nepritrūktų energijos. Kai tik akumuliatoriuje lieka mažai energijos, robotas automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės.

Automatiškai atnaujinami siurbimo darbai

Įkrovęs akumuliatorių, DEEBOT iš karto grįžta prie darbo ten, kur baigė, kad namai būtų nepriekaištingai sutvarkyti!

Praktiškas laikmatis

Su praktišku laikmačiu galite būti ramūs, kad namai visada bus sutvarkyti. Tiesiog nustatykite reguliarų siurbimo laiką, o viskuo kitu pasirūpins DEEBOT.

Laiptų apsaugos sistema

Kai DEEBOT priartėja prie laiptų, nebijokite, jis nenukris. Laiptų jutikliai nurodo DEEBOT laiku pakeisti kryptį ir toliau efektyviai dirbti.

Kliūčių aptikimas

Kol DEEBOT siurbia, galite sutelkti dėmesį į kitus dalykus. Nuo susidūrimo apsaugantys jutikliai ir paminkštinti buferiai užtikrina, kad jis automatiškai išvengs kliūčių ir saugos baldus.

Balso pranešimai

Neatsilikite: jūsų DEEBOT reguliariai praneš apie darbo eigą.

Visada atnaujinta sistema su OTA naujiniais

Dėl OTA (belaidės, angl. „over-the-air“) technologijos svarbūs mikroprograminės įrangos naujiniai ir naujos funkcijos automatiškai atsiunčiamos į robotą belaidžiu ryšiu ir iš karto jas galima naudoti.

Ypač efektyvus filtras

Kad visada galėtumėte laisvai kvėpuoti, ypač efektyvus filtras DEEBOT robote sumažina alergenų ir astmos sukėlėjų kiekį ore, kol siurbiami nešvarumai.
Garantija

24 mėn.

Valymo tipas

Sausas ir drėgnas

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

5200 mAh

Dulkių konteinerio talpa

430 ml

Gamintojas

Ecovacs

Galia

40 W

Garso lygis

66 dB(A)

Nominali įtampa

14,4V

Objektų atpažinimas

Yra

Plovimo funkcija

Yra

Slenksčio aukštis

2 cm

Vandens rezervuaro talpa

240 ml

Žemėlapio funkcija

Yra

Kilimų aptikimas

Taip

Maks. baterijos veikimo laikas (min.)

200

Rekomenduojamas plotas

iki 250 m²

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Plaunantis dulkių siurblys robotas Ecovacs Deebot Ozmo 950”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: 263071 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.