Siurbimo - valymo robotai

Produktų nerasta.

SIURBIMO – VALYMO ROBOTAI

Dulkių siurbimą ar grindų valymą dabar gali atlikti plaunantis dulkių siurblys robotas, tam kad galėtumėte daugiau laiko skirti šeimai, draugams ir pomėgiams. Šie robotai ypač naudingi, nes vienu metu atlieka dvi buities užduotis. Norėdami įsitikinti, kad rasite tinkamą modelį, mūsų plaunančių robotų siurblių asortimentas yra įvairus. Nesvarbu, ar jums labiau patinka paprastas modelis, ar modelis su papildomomis funkcijomis, rasite tai, ko ieškote – net naminių gyvūnėlių savininkai ar alergijas turintys vaikai ir suaugusieji!

EVOVACS DEEBOT

DEEBOT išlaisvina vartotojus nuo daug laiko atimančių namų ruošos darbų – namų siurbimo ir grindų plovimo – suteikia žmonėms ramybę ir kokybišką laiką mėgautis gyvenimu. ECOVACS pagrindinė vizija – „Robotas kiekvienai šeimai“ – skatina klientus „Gyventi protingai, mėgautis gyvenimu“ su stilingais ir funkcionaliais robotais, kurie yra daugiau nei paprasti buitiniai prietaisai, kurie palengvina gyvenimą, padaro išmanesniu, efektyvesniu ir susietu. Leidžia daugiau laiko praleisti darant tai, kas jums patinka, leisti laiką su mylimais žmonėmis.

ROIDMI

ROIDMI 2015 m. sausio mėn. įkūrė John Wang ir investavo Xiaomi. ROIDMI yra įmonė, kuri specializuojasi valymo prietaisų projektavimo, kūrimo ir gamybos srityje. Kaip pasaulinis prekės ženklas ir dulkių siurblių pramonės lyderis, ROIDMI produktai parduodami daugiau nei 65 šalyse ir regionuose visame pasaulyje. ROIDMI pagrindinis dėmesys skiriamas kokybiškų aukštųjų technologijų produktų kūrimui vartotojams visame pasaulyje. Priimdama naujovių, mokslinių tyrimų ir plėtros bei pažangiausių technologijų, ROIDMI stengiasi ir toliau kurti vertingus, patikimus ir vartotojui draugiškus produktus.

HOBOT

„HOBOT Technology Inc.“ 2010 m. įkurta George’o Chao yra Taivane įsikūrusi įmonė, kuri specializuojasi kuriant ir gaminant robotizuotus valymo produktus. Atsidavę misijai „PADARYKITE SAVO NAMUS IŠMANEIS“, HOBOT nuolat deda pastangas kurdami patentuotas technologijas, integruodami interneto ir išmaniųjų namų technologijas, HOBOT inžinieriai kuria praktiškus ir novatoriškus produktus, kurie iš naujo apibrėžia žmonių valymo būdą.

iROBOT

30 metų robotikos patirties ir naujovių iRobot kuria ir gamina novatoriškus namų robotus, įskaitant Roomba® robotų dulkių siurblį ir Braava® šeimos drėgno valymo robotus. Vienu mygtuko paspaudimu jie valo kietmedžio, vinilo, laminato, keramikos, plytelių ir kiliminės dangos grindis. Kad jūsų grindys būtų švarios, jums net nebūtina būti namuose. Technologija yra ne tik apie robotus, tai apie Jus ir geresnių būdų, kaip padėti nuveikti daugiau, paieška.

XIAOMI ROBOROCK

„Xiaomi“ suvaidino pagrindinį vaidmenį kuriant Beijing Roborock Technology įmonę, kuri yra Kinijos plataus vartojimo prekių įmonė, žinoma dėl plaunančių robotų siurblių.
Roborock – robotai dulkių siurbliai su „dirbtiniu intelektu”, kuris analizuoja savo judesius ir sudaro valymo maršrutą, įrenginiai kuriami su 12 skirtingų jutiklių, tam kad robotas kuo geriau atliktų siurbimo ir plovimo darbus savarankiškai, o vartotojai leistų sau mėgautis laisvu laiku kaip galima geriau.

CECOTEC

„Cecotec“ modeliai yra geriausiai parduodami plaunantys robotai siurbliai Ispanijoje, o dabar juos galima rasti ir Europoje. Nenuostabu, nes robotai dulkių siurbliai efektyvesni ir išmanesni nei beveik bet kuris kitas, o mūsų asortimente šiuos robotus galima įsigyti žemomis ir vidutinėmis kainomis.

Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.