Klientų atsiliepimai

Bendras klientų įvertinimas: 5/5

Parašyti atsiliepimą

Noriu pagirti manorobotas.lt komandą padedant išsirinkti robotą siurblį. Labai malonus ir išmanantis savo darbą konsultantas įkalbėjo mus  nusipirkti robotą ECOVACS Deebot T9. Esam labai patenkinti pasirinkimu, pateisino visus mūsų lūkesčius. Robotas siurblys namuose turint vaiką - būtinas dalykas. Rekomenduoju.
Pasidovanojau vejos robotą Stihl RMI 422P, vyrukas suinstaliavo, dabar neturiu kieme jokio vargo. Kolektyvas patarė kuris robotas tiktų ir šauniai atliko savo darbą. Dėkingas
Labai greitai gavau savo langų robotuką, esu labai patenkinta ir dėkinga už konsultaciją. Linkiu Jums sėkmingo darbo.
10 balų vejos robotų instaliavimo meistrui! Nors sklypas labaaai sudėtingas ir turėjau ne vienos įmonės konsultaciją, ši pranoko mano lūkesčius. Viską padarė be vargo, lengvai, robotas važiuoja idealiai, jokių strigimų kaip kad matau pas kaimynus.
Langų robotukas veikia puikiai, sėdžiu sau ir kavą geriu, o langai švarūs. Pristatymas super duper greitas. Sėkmės
Dviejose vietose tvarkiau savo robotą siurblį, nesugebėjo normaliai pataisyt. Nuvežiau į manorobotas.lt kontaktuose nurodytą servisą, ką galiu pasakyt - PUIKU. Vyrai žino ką daro, rekomenduoju!
Vejos robotą pasiėmiau tą pačią dieną kai užsisakiau, instaliavimo išsiprašiau savaitės bėgyje, gerbiu už tokį požiūrį į klientą. Su mano rekomendacija Jūsų robotai pjauna jau trijų kaimynų žolę.
Susipirkau visą techniką pas Jus, sau vejos robotą, žmonai Ecovacsa grindims ir Hobotą langams. Ačiū už greitą pristatymą ir vertingą dovaną! Visi laimingi.

Pirktas Langu Robotas.. labai.patenkitas. Aciu uz jusu aptarnavima su sventom kaledom..klaipeda.. Antanas

Robotas puikus pagalbininkas, surenka daugiau nei tikėjausi 🙂
Kiek ką pirkome visada viskas. ok. Grindų plovimo robotukas sugedo, tai pakeitė nauju.
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.