Vejos pjovimo robotas Yard Force EasyMow 260

499,00 

Kompaktiška EasyMow 260 vejos pjovimo roboto konstrukcija ir 20 V ličio jonų baterija leidžia įveikti šlaitus iki ±30 % arba 16,7°. Modernus dizainas, paprastas valdymas per skydelį ir naujausi saugos standartai atitinka aukščiausius reikalavimus. Tvarkingai sumontuotas ir suprogramuotas Yard Force 260 robotas patikimai atlieka savo vejos pjovimo užduotis.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Liko 1

Lizingo pasiūlymas

Pagrindinis modelis Yard Force EasyMow 260

Kaip rodo pavadinimas, EasyMow roboto vejapjovės modelis yra paprastas valdyti ir naudotis. Didžiausias jo darbingumas siekia 260 m2, dėl to vejapjovė tinkama mažesniems sklypams gyvenamuosiuose rajonuose, daugiabučiuose namuose ar kotedžuose. Suprogramuotas Yardforce Easy Mow 260 veikia visiškai autonomiškai. Jis patikimai įveikia maks. ±30 % įkalnes, pjovimo plotis 16 cm, o pjovimo aukštį galima reguliuoti iki penkių lygių nuo 20 iki 55 mm. Valdomas per skydelį.

Savybės

 • Maks. nuolydis ±30 %
 • Kompaktiškas vejos robotas
 • Paprastas valdymas per skydelį
 • Nereikia jokios programos telefone
 • Idealiai tinka mažiems sklypams iki 2,6 aro

Komplektacija

 • Yard Force EasyMow 260
 • Įkrovimo stotis
 • Viela (9 m)
 • Kontūro laidas (80 m)
 • Kaiščiai (100 vnt.)
 • Jungtys (3 vnt.)
 • Keičiami peiliukai (3 vnt.)
 • Pakaitiniai varžtai (3 vnt.)
 • Atstumo liniuotė

Kaip veikia Yard Force EasyMow 260?

Sumontuotas žolės robotas patikimai atlieka savo darbą. Pjovimo darbus jis visada pradeda palei kontūro kabelį, t. y. juda palei sklypo kraštą ir tada dirba laisvo judėjimo būdu, apimdamas visą plotą. Yardforce Easy Mow 260 savo greitį ir kryptį pritaiko prie sąlygų ir kliūčių.

Tikslus vejos pjovimas

Besisukantis diskas su trimis peiliukas sutrumpina žolę. Šio proceso (mulčiavimo) metu nupjauta žolė lieka kaip natūrali vejos trąša.

Taip pat pjauna per lietų

Vyraujančios oro sąlygos (išskyrus šaltą temperatūrą) beveik neturi įtakos jo pjovimo darbams. Net ir lyjant, žolės robotas pjauna patikimai ir autonomiškai.

Autonominis pjovimas

Sumontavus robotą vejapjovę, ji veikia visiškai savarankiškai. Ji pradeda veikti autonomiškai, o kai akumuliatoriaus įkrova išsikrauna, EasyMow 260 grįžta į įkrovimo stotelę pasikrauti.

Pjauna šlaitus iki ±30 %

Net ir mažo sklypo veja gali turėti nedidelį nuolydį. Štai kodėl Yard Force EasyMow 260 gali pjauti šlaitus iki ±30 %. Jo maksimalus darbinis plotas yra 260 m2 per savaitę.

Mulčias tarnauja kaip natūrali trąša

Nupjauta žolė nukrenta ant žemės kaip mulčias, kuris yra natūrali trąša, o dėl to žolė išlieka sodriai žalia bei sveika.

Kaip veikia Yardforce Easy Mow 260?

Nutiesus kontūro laidą, robotą vejapjovę galima sumontuoti ir užprogramuoti. Robotas  valdomas per valdymo pultą esantį ant nugarėlės. Šis pagrindinis modelis neturi „Wi-Fi“ ryšio, todėl jo negalima valdyti naudojant programėlę.

Patikimas ir saugus!

Kad vejos robotas galėtų patikimai atlikti pjovimo darbus, gamykloje buvo sumontuoti įvairūs jutikliai ir saugos funkcijos. Jame yra kliūčių aptikimas, kėlimo jutikliai, taip pat posvyrio jutikliai ir signalizacija.

Ypač lengvas montavimas ir valdymas

Skirtingai nuo NX serijos modelių, pagrindinis modelis Yard Force EasyMow 260 neturi programėlės ar WLAN ryšio. Vietoj to, roboto vejapjovės viršuje yra pagrindinis skydelis. Tai leidžia lengvai valdyti vejos robotą.

Svoris 10,7 kg
Išmatavimai 66 × 28 × 42 cm
Aukščiausia įkalnė

30

Gamintojas

Yard Force

Garantija

24 mėn.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Greitis

Krovimosi laikas

100 min.

Pjovimo aukštis

20-55 mm

Pjovimo plotis

16 cm

Garso lygis

Rekomenduojamas plotas

iki 260 m²

Veikimo laikas

iki 60 min.

Tinkla sklypo plotui

iki 10 arų

Baterijos talpa

2 Ah

Pjovimo peilio tipas

3 peiliukai

Lietaus jutiklis

Nėra

Garantija baterijai

24 mėn.

Saugumas

Kliūčių aptikimas, kėlimo ir pasvirimo davikliai, signalizacija

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Yard Force EasyMow 260”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kategorija:
Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.