Vejos pjovimo robotas STIHL RMI 632PC iMOW®

3.090,00 

Protingas ir galingas vejos pjovimo robotas, kurį galima pasiekti mobiliąja aplikacija.

Perkant šį robotą, gaunate STIHL akumuliatorinę žoliapjovę FSA 45 dovanų. Dovanos vertė 149,00 Eur.
Informaciją apie šią žoliapjovę galite rasti – čia.

Garantija 24 mėn.

Neturime

Užklausa

  STIHL RM 632 PC „iMOW®“ vejos pjovimo robotas ypač tinka didelėms vejoms pjauti. Automatinė vejapjovė pasiekiama, pasitelkiant „iMOW®“ programėlę*. Naudojantis ja, taip pat galima prieiti prie dinaminio pjovimo plano iš bet kurios vietos. Be to, pjovimo planą galima pasiekti, pasitelkiant nuimamą valdymo skydelį, integruotą korpuse. RMI 632 PC ličio jonų akumuliatorius yra ypač didelės talpos. Mulčiavimo agregatas žolę pjauna visada tiksliai, net kai nuolydis siekia iki 45 %, nes turi prisitaikančio prie nuolydžio greičio funkciją.

  Apie techninius reikalavimus, norint naudotis „iMOW®“ programėle, galima plačiau pasiskaityti interneto svetainėje https://web.imow.stihl.com/systems

   


  Standartinė įranga

  iMOW® pjovimo robotas (su akumuliatoriumi ir pjovimo peiliu), 1 įkrovimo stotis, 1 “iRuler” liniuotė.

  Aukščiausia įkalnė

  RMI 6 serijos modeliai įveikia iki 45 % statumo įkalnes.

  Prisitaikantis greičio reguliavimas įkalnėje

  Naudodami pokrypio kampo jutiklį, vejos pjovimo robotas iMOW® automatiškai ir nuolat pritaiko savo greitį nelygiose vietose.

  Dinamiškas pjovimo planas

  Naudojant STIHL iMOW® pjovimo roboto interaktyvųjį pjovimo planą kiekvieną dieną galėsite nustatyti laikotarpį, kai dirbs iMOW® pjovimo robotas. Šiame aktyvumo laikotarpyje įrenginys savarankiškai nuspręs, kada geriausiai pjauti veją, kad būtų gautas geriausias rezultatas. Dinaminį pjovimo planą galima įjungti ir išjungti per valdymo skydelį arba patogiai per iMOW®” programėlę.

  Pasiekimas mob. programėle

  Visus iMOW® vejos pjovimo robotus, kurių modelio pavadinime yra raidė C, galima pasiekti ir iMOW® mobiliaja programėle. Naudodami šią sąsają planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, galėsite atidaryti daug funkcijų.

  Visapusiška apsauga

  iMOW® įrengta įvairių jutiklių: pakeltas įrenginys nedelsdamas sustoja. Norint apsaugoti nuo vagystės, iMOW® galima nustatyti taip, kad jį būtų galima valdyti tik įvedus PIN kodą. Modeliams kurių pavadinime yra C raidė, vejos roboto vietą galite stebėti išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje dėka GPS siųstuvo.

  Gaubtas su jutikliais

  Tvirtas gaubtas apsaugo vejos pjovimo robotą iMOW® nuo nepalankių oro sąlygų. Integruoti jutikliai fiksuoja kontaktą su objektu ir vejos pjovimo robotui iMOW® nurodo keisti kryptį.

  Mulčiavimo įranga

  Stabilus mulčiuojantis peilis dirba ir net esant aukštai žolei užtikrina tikslų nupjautos vejos vaizdą. Kiekvieną kartą automatiškai peiliui sustojus, keičiasi jo sukimosi kryptis. Taip tolygiau dėvisi ašmenys. Peilius pakeisite nenaudodami įrankių.

  Įkrovimo stotelė

  Įkrovimo stotelė yra iMOW® namai. iMOW® sugrįžta į sode įrengtą pagrindinę ir apsaugotą vietą pasikrauti energijos arba laukti kito aktyvumo laiko.

  Grįžimas į įkrovimo stotelę

  Pagal numatytuosius nustatymus, iMOW® vejos robotas grįžta į įkrovimo stotelę sekant perimetro laidą. Taip pat galimas ir grįžimas alternatyviu keliu, šiek tiek atsitraukus nuo perimetro laido.

  Ištraukiamas valdymo pultas

  Valdymo pultas su ryškiu integruotu ekranu, skirtas keisti nustatymus, valdyti rankiniu būdu ir greitai peržvelgti įrenginio informaciją. RMI 6 serijos modeliuose pultą galima ištraukti.

  Ryškus LCD ekranas

  Dėl intuityvaus valdymo programuoti yra labai paprasta, o ryškus LCD ekranas bus matomas net ir šviečiant ryškiems saulės spinduliams. Valdymo pultą su ryškiu LCD ekranu galima išimti iš įrenginio (tik 6 serijoje), todėl galėsite programuoti net nepasilenkdami.

  Profiliuoti ratai

  iMOW® patikimai juda srityse su tankia žole, nelygiu paviršiumi ir nedideliu nuolydžiu (iki 45%). Profiliuoti tolygiai besisukantys ir automatiškai nusivalantys ratai.

  Svoris 20 kg
  Išmatavimai 99,5 × 58,5 × 31 cm
  Gamintojas

  Stihl

  Baterijos tipas

  Ličio jonų

  Aukščiausia įkalnė

  45 %

  Darbinis sūkių skaičius

  3150 rpm

  Garso lygis

  59 dB(A)

  Pjovimo aukštis

  20-60 mm

  Pjovimo plotis

  28 cm

  Pjovimo trukmė sav.

  50 val.

  Tinkla sklypo plotui

  nuo 40 arų

  Belaidis

  Ne

  Atsiliepimų dar nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas STIHL RMI 632PC iMOW®”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Produkto kodas: 63090111488-1 Kategorija:
  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.