Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno city 500 su išmaniosios sistemos pradiniu rinkiniu

1.049,00 

Gardena Sileno city 500 vejos pjovimo robotas skirtas nedideliems miesto sodams prižiūrėti. Vejos pjovimo robotas Sileno city 500 geriausiai tinka vejoms iki 500 m² (± 35%). Su Gardena Sileno city 500 greitai pamiršite varginančius žolės pjovimo darbus. Visiškai automatinis vejos pjovimo robotas Sileno city 500 kruopščiai nupjaus Jūsų žolę ir veja taps graži bei sveika. Kartu su šiuo naujausiu modeliu komplekte yra ir trys išmanūs komponentai

Garntija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 5-10 d.d.

Pratęsta garantija

  
Lizingo pasiūlymas
robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-500

Tobulai prižiūrima veja

Atsipalaiduokite, dabar Jūsų veją prižiūrės robotas vejapjovė Gardena Sileno city 500. Žolės pjovimo peiliukai tiksliai ir švariai nupjauna žolę. Dėl roboto SensorCut pjovimo sistemos vejoje nepalieka provėžų. Pjovimo aukštį galima reguliuoti be jokių papildomų įrankių.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-250-2

Idealiai tinka nedidelėms vejoms

Gardena Sileno minimo visiškai automatiškai nupjauna vejas iki 500 m². Nepalieka vejoje dryžių, vejapjovė Gardena Sileno city 500 nesunkiai įveikia siaurus pravažiavimus.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-250-3

Lengva valdymas

Naudojantis LCD valdymo skydeliu, nesunku užprogramuoti vejos roboto darbo laiką pagal savo poreikiu

robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-500-2

Maksimalus saugumas

Kontūro laidu nustatysite roboto pjovimo ploto ribas ir taip užtikrinsite, kad Gardena Sileno city 500 nevažiuos ten kur nereikia. Robotas turi jautrius susidūrimo jutiklius, kurie užtikrina, kad robotui netrukdys sode esančios kliūtys. Pakėlus robotą Sileno city 500, žolės peiliukai sustoja akimirksniu, kad nesusižeistumėte.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-500-3

Lengvas valymas

Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno city 500 sukurtas taip, kad korpusą, peiliukus ar ratus galima plauti tiesiog sodo žarna.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-500-5

Apsauga nuo vagystės

Gardena Sileno city 500 apsaugotas nuo vagystės PIN kodo užraktu.

Išmanus vandens valdymo daviklis

Išmanusis vandens valdymo jutiklis automatiškai valdo laistymą sode ir taip suteikia galimybę lanksčiai ir pagal poreikį naudoti vandenį laistymui. Naudojant išmatuotą dirvožemio drėgmę, kurią „Gardena“ išmanusis jutiklis nustato sode, laistyti pradedama tik tada, kai to tikrai reikia. Be dirvožemio drėgmės, taip pat matuojama temperatūra ir šviesos intensyvumas, kurie perduodami programėlei.

Išmanioji tinklo sąsaja

Išmanioji tinklo sąsaja, užmezganti interneto ryšį per esamą maršrutizatorių, valdo išmaniųjų komponentų centrinį ryšį, pradedant išmaniuoju „Sileno city“ vejos pjovimo robotu, drėkinimo komponentais ir programėle išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Valdymas programėle visiems išmaniesiems komponentams

Išmanioji programėlė „Gardena“ yra nemokama ir ją galima naudoti „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose. „Gardena“ nuolat atnaujina programėlę ir siūlo ne tik išmaniosios sistemos komponentų valdymą, bet ir papildomus patarimus bei idėjas apie sodą. Naudodamiesi programėle, iš bet kur esate prisijungę prie savo sodo ir galite koreguoti drėkinimo nustatymus, taip pat, pavyzdžiui, išmaniojo „Sileno City 500“ pjovimo laiką.

Svoris 7,3 kg
Gamintojas

Gardena

Garso lygis

60 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-50 mm

Pjovimo plotis

17 cm

Veikimo laikas

iki 60 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

2100 mAh

Aukščiausia įkalnė

35 %

Rekomenduojamas plotas

iki 500 m²

Garantija

24 mėn.

Tinkla sklypo plotui

iki 10 arų

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno city 500 su išmaniosios sistemos pradiniu rinkiniu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.