Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 750 (19113-35)

1.228,00 

Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 750 yra pasiruošęs darbui bet kokiomis oro sąlygomis ir veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Tinka vidutinio dydžio vejoms iki 750 m2. Dėl SensorCut sistemos, robotas nepalieka provėžų vejoje, užtikrina subalansuotą pjovimą ir puikiai išlaiko kilimo tipo veją.

Garantija 24 mėn.

Išankstinis užsakymas

Pratęsta garantija

  
Lizingo pasiūlymas

Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 750

Kompaktiškas ir manevringas robotas vejapjovė Gardena Sileno life 750 meistriškai įveikia nuolydžius iki 30%, taip pat siaurus koridorius ar praėjimus. Kai darbas bus baigtas, jis automatiškai grįš į įkrovimo stotį. Instaliacijos metu, programavimo vedlys jums padės pereiti visas meniu funkcijas ir apskaičiuos pjovimo planą. Pjovimo laiką galima nustatyti pagal poreikį, todėl robotas vejapjovė veiks tik tuo metu, kai bus užprogramuotas.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-vidutinio-dydzio-vejoms

Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

Gardena Sileno life 750 pjauna iki 750 kvadratinių metrų ploto vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį tai pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-tylus

Pats tyliausias

Esant 58 db (A), Gardena Sileno life 750 kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-vidutinio-dydzio-vejoms

Geresnė navigacija

Naudodamas CorridorCut funkciją, jūsų robotas vejapjovė be jokių problemų pjaus siaurus praėjimus ir net aklavietes iki 60 cm. O aklavietės pabaigoje, robotas automatiškai apsisuks ir grįš atgal.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-bet-kokiu-oru

Bet kokiu oru

Gardena Sileno life 750 yra jūsų asmeninis pagalbininkas sode, kuris atliks savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar tai įkalnė, ar nuokalnė, ar lietus, ar saulė – jūsų veja visada bus gražiai prižiūrima.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-instaliavimas

Greitai ir lengvai instaliuojama

Įrengti Gardena Sileno life 750 jums padės programavimo gidas. Intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką. Jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-sensorcontrol

SensorControl – prižiūri už jus

Sileno life modeliuose taip pat yra SensorControl funkcija. Intelektuali pjovimo sistema automatiškai sureguliuoja pjovimo laiką, atsižvelgiant į žolės augimą.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-taskinio-pjovimo-funkcija

Taškinio pjovimo funkcija

Taškinio pjovimo funkcijos dėka Gardena Sileno life 750 idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-salcio-jutiklis

Šalčio jutiklis

Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-lengvas-valymas

Lengvas valymas

Gardena Sileno life 750 prižiūrėti išties paprasta – purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-saugus

Saugus

Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

Svoris 7,3 kg
Gamintojas

Gardena

Garso lygis

58 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-50 mm

Pjovimo plotis

22 cm

Veikimo laikas

iki 65 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

2100 mAh

Aukščiausia įkalnė

35 %

Rekomenduojamas plotas

iki 750 m²

Garantija

24 mėn.

Tinkla sklypo plotui

iki 10 arų

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 750 (19113-35)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: 967845708 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.