Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno life 1500 (15108-35)

1.450,00 

Šis „SILENO life“ robotas idealiai tinka vidutinio dydžio vejoms – puikus našumo ir tikslumo derinys patogiam pjovimui. Savo išmaniajame telefone įsijunkite programėlę GARDENA Bluetooth App, įveskite vejos dydį, pageidaujamas pjovimo dienas ir norimą darbo pradžios laiką. Su intuityviosios programėlės GARDENA Bluetooth App nurodymais pirminę sąranką žingsnis po žingsnio atliksite sklandžiai. Jūsų robotas vejapjovė nustato tvarkaraštį ir yra pasiruošęs nedelsdamas pradėti darbą. Savo SILENO life galite patogiai valdyti Bluetooth ryšiu 10 metrų atstumu. Jūsų robotas pats nustato optimalų žolės pjovimo laiką, o programėlė GARDENA Bluetooth App palaiko sodo tvarką pagal tvarkaraštį.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 5-10 d.d.

Pratęsta garantija

  
Lizingo pasiūlymas

Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

Pjaukite vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir be dryžių. Robotas žoliapjovė be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį taip pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

Bluetooth ryšys

Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite savo „SILENO life“ naudodami GARDENA Bluetooth programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo.

Taškinio pjovimo funkcija – „Spot Cutting“

Taškinio pjovimo funkcijos dėka Gardena „Sileno life“ 1500 idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

Pats tyliausias –  Pro-silent

Esant 57 db A, Gardena „SILENO life“ 1500 kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

AI-precise

Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

Šalčio jutiklis – „Frost senor“

Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

Auto Weather & Terrain

„SILENO life“ yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius nei įkalnes.

Saugus

Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų. PIN kodas ir apsaugos nuo vagystės įtaisas apsaugo nuo neleistino naudojimo.

Siaurų vietų pjovimas – „CorridorCut“

Išmanioji sistema „CorridorCut“ nukreipia robotą vejapjovę siaurose vietose ir kampuose, kurių plotis siekia vos 60 cm. Judėdamas tarp nutiestų kreipiklių, robotas lengvai įveikia sudėtingas zonas. „CorridorCut“ neleis robotui vejapjovei įstrigti nepravažiuojamose vietose.

Greitai ir lengvai instaliuojama

Įrengti Gardena Sileno life 1500 jums padės programavimo gidas. Intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką. Jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-250

Lengvas valymas – „Easy Clean“

Prižiūra išties paprasta – purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

Svoris 8,3 kg
Išmatavimai 58 × 39 × 23 cm
Gamintojas

Gardena

Valdoma programa

GARDENA Bluetooth App (Reikalinga registracija internete)

Garso lygis

57 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-50 mm

Pjovimo plotis

22 cm

Dviguba pjovimo kryptis

TAIP

Veikimo laikas

iki 65 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Aukščiausia įkalnė

35 %

Rekomenduojamas plotas

iki 1500 m²

Garantija

24 mėn.

Tinkla sklypo plotui

iki 20 arų

Signalizacija

TAIP

PIN kodas

TAIP

Pakėlimo daviklis

TAIP

Pasvirimo daviklis

TAIP

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno life 1500 (15108-35)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: 970550508 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.