Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 1000 – 2022m. modelis (19702-75)

1.349,00 

Su nauju, išmaniuoju Sileno life 1000 , Gardena siūlo geriausią įmanomą sprendimą didesniems ir sudėtingesniems sodams. Robotas vejapjovė tinka sodui, kurio plotas yra iki 1000 m², ir gali valdyti iki ± 35 % nuolydį. Jis pjauna žolę visiškai automatiškai ir nepriklausomai nuo oro, naudodamas tris tiksliai pjaunančius peilius. Su naujuoju LONA Intelligence, išmanusis robotas vejapjovė naudoja GPS, jutiklius ir kelio duomenis, kad prisitaikytų prie atitinkamos sodo teritorijos ir ją atvaizduotų. Į komplektaciją pridedami vartai leidžia patogiai sujungti robotą žoliapjovę naudojant išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio Gardena programėlę. Kitos funkcijos, tokios kaip Spot Cutting, Sensor Control, Frost Sensor, Easy Clean, PIN kodas ir įvairūs saugos jutikliai, užtikrina optimalius pjovimo rezultatus.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Pratęsta garantija

  
Lizingo pasiūlymas

Kaip veikia išmanusis Sileno life 1000?

Jo darbo sritis apibrėžiama kontūro kabeliu. Ribojimo viela klojama ant vejos ir tvirtinama kuoliukais, arba viela vejoje įkasama 3-4 cm gylyje. Pjovimo aukštis yra reguliuojamas ir gali būti nustatomas pagal jūsų pageidavimus, o žolė sutrumpinama trimis besisukančiais aštriais peiliais, kiekvieną kartą dirbant robotui. Robotas vejapjovė veikia mulčiavimo principu, tad nupjaunami vos keli milimetrai žolės, kuri nukrenta ant žemės ir veikia kaip natūrali trąša bei drėkinamoji medžiaga.

Easy App Control leidžia robotą vejapjovę valdyti iš bet kurios vietos. Be to, šis naujas modelis dabar aprūpintas dirbtiniu intelektu. Novatoriška sistema, vadinama LONA Intelligence, nuskaito ir kartoja sodą naudodama GPS, jutiklius ir kelio matavimo duomenis. Dėl papildomų saugos jutiklių ir techninių funkcijų, Gardena smart Sileno life 1000 rinkinys, yra puikus sodo pagalbininkas. Ateityje LONA toliau tobulės ir pasiūlys dar daugiau įdomių ir naudingų funkcijų 2022 ir ateinančiais metais.

Šalčio jutiklis – Frost Sensor

Kai temperatūra nukrenta žemiau nulio, šalčio jutikliai tai užfiksuoja, todėl robotas žoliapjovė nustoja pjauti, kad būtų apsaugoma veja. Pratęsia pjovimą tik tada, kai žemė atšyla.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-tylus

Pats tyliausias

Esant 57 db A, Gardena Smart Sileno life 1000 kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-vidutinio-dydzio-vejoms

Taškinio pjovimo funkcija – Spot Cutting

Taškinio pjovimo funkcijos dėka Gardena Smart Sileno life 1000 idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-bet-kokiu-oru

Pjauna bet kokiu oru

Gardena Smart Sileno life 1000 yra jūsų asmeninis pagalbininkas sode, kuris atliks savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar tai įkalnė, ar nuokalnė, ar lietus, ar saulė – jūsų veja visada bus gražiai prižiūrima.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-sensorcontrol

SensorControl – prižiūri už jus

Sileno life modeliuose taip pat yra SensorControl funkcija. Intelektuali pjovimo sistema automatiškai sureguliuoja pjovimo laiką, atsižvelgiant į žolės augimą.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-lengvas-valymas

Lengvas valymas – Easy Clean

Gardena Smart Sileno life 1000 prižiūrėti išties paprasta – purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

Apsaugokite teritoriją – Area Protect

Naudodami Area Protect taip pat galite nustatyti sritis, kurių Gardena Smart Sileno life 1000 neturėtų pjauti. Šia funkcija galima naudotis per Gardena išmaniąją programėlę.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-instaliavimas

Greitai ir lengvai instaliuojama

Įrengti Gardena Smart Sileno life 1000 jums padės programavimo gidas. Intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką. Jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti.

Saugus

Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų. PIN kodas ir apsaugos nuo vagystės įtaisas apsaugo nuo neleistino naudojimo.

Svoris 7,3 kg
Gamintojas

Gardena

Garso lygis

57 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-50 mm

Pjovimo plotis

22 cm

Veikimo laikas

iki 65 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

2 Ah

Aukščiausia įkalnė

35 %

Rekomenduojamas plotas

iki 1000 m²

Garantija

24 mėn.

Tinkla sklypo plotui

iki 10 arų

Signalizacija

Taip

PIN kodas

Taip

Pakėlimo daviklis

Taip

Pasvirimo daviklis

Taip

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 1000 – 2022m. modelis (19702-75)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: 970550408 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.