Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 1000 (19114-35)

1.459,00 

Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000 yra pasiruošęs darbui bet kokiomis oro sąlygomis ir veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Tinka vidutinio dydžio vejoms iki 1000 m2. Dėl SensorCut sistemos, robotas nepalieka provėžų vejoje, užtikrina subalansuotą pjovimą ir puikiai išlaiko kilimo tipo veją.

Garantija 24 mėn.

Neturime

Užklausa

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000

  Robotas vejapjovė Gardena Sileno life 1000 yra pasiruošęs darbui bet kokiomis oro sąlygomis ir veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Tinka vidutinio dydžio vejoms iki 1000 m2. Dėl SensorCut sistemos, robotas nepalieka provėžų vejoje, užtikrina subalansuotą pjovimą ir puikiai išlaiko kilimo tipo veją.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-vidutinio-dydzio-vejoms

  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

  Gardena Sileno life 1000 pjauna iki 1000 kvadratinių metrų ploto vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį tai pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-tylus

  Pats tyliausias

  Esant 58 db (A), Gardena Sileno life 1000 kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-vidutinio-dydzio-vejoms

  Geresnė navigacija

  Naudodamas CorridorCut funkciją, jūsų robotas vejapjovė be jokių problemų pjaus siaurus praėjimus ir net aklavietes iki 60 cm. O aklavietės pabaigoje, robotas automatiškai apsisuks ir grįš atgal.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-bet-kokiu-oru

  Bet kokiu oru

  Gardena Sileno life 1000 yra jūsų asmeninis pagalbininkas sode, kuris atliks savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar tai įkalnė, ar nuokalnė, ar lietus, ar saulė – jūsų veja visada bus gražiai prižiūrima.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-instaliavimas

  Greitai ir lengvai instaliuojama

  Įrengti Gardena Sileno life 1000 jums padės programavimo gidas. Intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką. Jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-sensorcontrol

  SensorControl – prižiūri už jus

  Sileno life modeliuose taip pat yra SensorControl funkcija. Intelektuali pjovimo sistema automatiškai sureguliuoja pjovimo laiką, atsižvelgiant į žolės augimą.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-taskinio-pjovimo-funkcija

  Taškinio pjovimo funkcija

  Taškinio pjovimo funkcijos dėka Gardena Sileno life 1000 idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-salcio-jutiklis

  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-lengvas-valymas

  Lengvas valymas

  Gardena Sileno life 1000 prižiūrėti išties paprasta – purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-life-750-saugus

  Saugus

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

  Svoris 7,3 kg
  Gamintojas

  Gardena

  Garso lygis

  58 dB(A)

  Pjovimo aukštis

  20-50 mm

  Pjovimo plotis

  22 cm

  Veikimo laikas

  iki 65 min.

  Baterijos tipas

  Ličio jonų

  Baterijos talpa

  2100 mAh

  Aukščiausia įkalnė

  35 %

  Rekomenduojamas plotas

  iki 1000 m²

  Garantija

  24 mėn.

  Tinkla sklypo plotui

  iki 10 arų

  Atsiliepimų dar nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno life 1000 (19114-35)”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Kategorija:
  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.