Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno city 600 (19603-60)

1.399,00 

Išmanusis robotas vejapjovė miesto sklypams iki 600 m²

Siekdama užtikrinti, kad jūsų veja būtų pjaunama visiškai automatiškai ir su aukščiausio lygio komfortu, Gardena siūlo jums naują Smart Sileno city 600. Visada galite stebėti robotą žoliapjovę naudodami išmaniąją Gardena programėlę. Gardena smart SILENO city 600 gali būti naudojamas mažiems ir vidutinio dydžio sodams, kur vejos dydis gali būti nuo paprastos iki sudėtingos, o veikimo metu robotas vejapjovė dirba patikimai, saugiai ir tyliai. Dėl ypatingų funkcijų, tokių kaip „EasyPassage“, „EasyApp“ ir naujojo „LONA Intelligence“- naujoviško dirbtinio intelekto, išmanioji Gardena city 600 prisitaiko prie sodo sąlygų. Ši naujoviška technologija naudoja GPS, jutiklius ir kelio matavimo duomenis vejos plotui nuskaityti ir kartografuoti, tad sukurtas žemėlapis rodomas Gardenos išmaniojoje programėlėje. Gamintojo teigimu, 2022-aisiais ir ateinančiais metais LONA toliau vystysis ir pasiūlys dar daugiau įdomių ir naudingų funkcijų.

Garantija 24 mėn.

Neturime

Užklausa

  Kokie yra Gardena Smart Sileno city 600 privalumai?

  • Vidutinio dydžio sodams iki 600 m2
  • LONA Intelligence, novatoriškas dirbtinis intelektas
  • „SpotCutting“ ir „SensorControl“.
  • Šalčio jutiklis
  • Lengvas valymas
  • Suderinamas su Amazon Alexa
  • Pjauna bet kokiu oru

  Savo veją prižiūrėti išties išmaniai padės GARDENA išmaniosios serijos smart SILENO city 600.

  Sumani LONA technologija

  LONA yra dirbtinio intelekto technologija, kuri mokosi, atvaizduoja ir prisitaiko pagal atskirus sodus. Dėl „Zone Management“ funkcijos, esančios GARDENA „Smart system“ programėlėje, galima lengvai apibrėžti, kurias sritis, kada, kaip dažnai ir kokiu intensyvumo lygiu pjauti. „Area Protect“ leidžia nustatyti vietas, kuriose draudžiama pjauti. Vejapjovės buvimo vietą galima stebėti realiu laiku bet kuriuo metu. Atnaujinus GARDENA „Smart“ programėlę, LONA nuolat tobulės ir laikui bėgant bus prieinamos naujos funkcijos.

  „Full Connect“

  Smart SILENO city yra visiškai prijungtas prie GARDENA „smart system“. Savo sodą galite prižiūrėti iš bet kur, tereikia atlikti registraciją internetu.

  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

  Pjaukite vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir be dryžių. Robotas žoliapjovė be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį taip pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

  Taškinio pjovimo funkcija – „Spot Cutting“

  Taškinio pjovimo funkcijos dėka, naujieji Gardena robotai žoliapjovės idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

  Pats tyliausias –  Pro-silent

  Esant 57 db A, naujieji Gardena robotai žoliapjovės kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

  AI-precise

  Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

  Šalčio jutiklis – „Frost senor“

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

  Auto Weather & Terrain

  Išmanusis SILENO city yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Šis robotas vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius nei įkalnes.

  Saugus

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų. PIN kodas ir apsaugos nuo vagystės įtaisas apsaugo nuo neleistino naudojimo.

  Siaurų vietų pjovimas – „CorridorCut“

  Išmanioji sistema „CorridorCut“ nukreipia robotą vejapjovę siaurose vietose ir kampuose, kurių plotis siekia vos 60 cm. Judėdamas tarp nutiestų kreipiklių, robotas lengvai įveikia sudėtingas zonas. „CorridorCut“ neleis robotui vejapjovei įstrigti nepravažiuojamose vietose.

  Greitai ir lengvai instaliuojama

  Įrengti šį modelį jums padės programavimo gidas, intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką, o jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti bet kada.

  robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-250

  Lengvas valymas – „Easy Clean“

  Prižiūra išties paprasta – purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

  Svoris 8,3 kg
  Išmatavimai 58 × 39 × 23 cm
  Gamintojas

  Gardena

  Valdoma programa

  GARDENA smart system App

  Garso lygis

  57 dB(A)

  Pjovimo aukštis

  20-50 mm

  Pjovimo plotis

  16 cm

  Dviguba pjovimo kryptis

  TAIP

  Veikimo laikas

  iki 65 min.

  Baterijos tipas

  Ličio jonų

  Aukščiausia įkalnė

  35 %

  Rekomenduojamas plotas

  iki 500 m²

  Garantija

  24 mėn.

  Tinkla sklypo plotui

  iki 10 arų

  Signalizacija

  NĖRA

  PIN kodas

  TAIP

  Pakėlimo daviklis

  TAIP

  Pasvirimo daviklis

  TAIP

  Atsiliepimų dar nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno city 600 (19603-60)”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Kategorija:
  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.