Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno city 600 (19603-60)

1.399,00 

Išmanusis robotas vejapjovė miesto sklypams iki 600 m²

Siekdama užtikrinti, kad jūsų veja būtų pjaunama visiškai automatiškai ir su aukščiausio lygio komfortu, Gardena siūlo jums naują Smart Sileno city 600. Visada galite stebėti robotą žoliapjovę naudodami išmaniąją Gardena programėlę. Gardena smart SILENO city 600 gali būti naudojamas mažiems ir vidutinio dydžio sodams, kur vejos dydis gali būti nuo paprastos iki sudėtingos, o veikimo metu robotas vejapjovė dirba patikimai, saugiai ir tyliai. Dėl ypatingų funkcijų, tokių kaip „EasyPassage“, „EasyApp“ ir naujojo „LONA Intelligence“- naujoviško dirbtinio intelekto, išmanioji Gardena city 600 prisitaiko prie sodo sąlygų. Ši naujoviška technologija naudoja GPS, jutiklius ir kelio matavimo duomenis vejos plotui nuskaityti ir kartografuoti, tad sukurtas žemėlapis rodomas Gardenos išmaniojoje programėlėje. Gamintojo teigimu, 2022-aisiais ir ateinančiais metais LONA toliau vystysis ir pasiūlys dar daugiau įdomių ir naudingų funkcijų.

 

Garantija 24 mėn.

Neturime

Užklausa

   

  „Full Connect”

  „Smart SILENO city” yra visiškai prijungtas prie GARDENA „Smart system”. Savo sodą galite prižiūrėti iš bet kur. Būtina registracija internetu.

  Pro-silent

  Atsipalaiduokite savo sode, kol „smart” SILENO city tyliai dirba už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 db A) visiškai jūsų netrigdys.

  AI-precise

  Ši vejapjovė prefesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

  Auto Weather & Terrain

  „Smart” SILENO city yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė nupjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius bei įikalnes.

  Atraskite GARDENA „smart” programėlę

  Mėgaukitės visais „GARDENA smart system” privalumais. „SmartConfig“, „Auto Schedule“ ir „Smart Home“ funkcijų dėka, jūsų „smart” SILENO city vejapjovės diegimas ir naudojimas yra itin lengvas. Viskas valdoma vienu mygtuko paspaudimu per GARDENA „smart” programėlę.

  Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms

  „GARDENA smart SILENO city“ visiškai automatiškai patikimai ir tolygiai nupjauna iki 500 kvadratinių metrų dydžio vejas. Nepalieka dryžių. Vejapjovė lengvai įveikia siaurus tunelius ir koridorius. Įkrovimo stotį taip pat galima lanksčiai įrengti beveik be apribojimų.

  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

  Lengvas valymas garantuotas

  „GARDENA smart SILENO city“ buvo sukonstruota taip, kad tiesiog nupurškus sodo žarna nuo korpuso, peiliukų ir ratukų puikiai nuvalomas purvas, dulkės ir žolės likučiai.

  Svoris 8,3 kg
  Išmatavimai 58 × 39 × 23 cm
  Gamintojas

  Gardena

  Valdoma programa

  GARDENA smart system App

  Garso lygis

  57 dB(A)

  Pjovimo aukštis

  20-50 mm

  Pjovimo plotis

  16 cm

  Dviguba pjovimo kryptis

  TAIP

  Veikimo laikas

  iki 65 min.

  Baterijos tipas

  Ličio jonų

  Aukščiausia įkalnė

  35 %

  Tinkla sklypo plotui

  iki 10 arų

  Signalizacija

  NĖRA

  PIN kodas

  TAIP

  Pakėlimo daviklis

  TAIP

  Pasvirimo daviklis

  TAIP

  Belaidis

  Ne

  Atsiliepimų dar nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Smart Sileno city 600 (19603-60)”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Kategorija:
  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.