Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno life 700 (15107-35)

1.049,00 

Žemas triukšmo lygis, universalumas ir išmani konstrukcija – tai naujasis GARDENA robotas vejapjovė SILENO life 700 

Bebaimis „Auto Weather“ ir „Terrain“ funkcijomis ginkluotas darbštuolis SILENO life savarankiškai pjauna veją bet kokiu oru – ir lyjant, ir šviečiant saulei. Išmanusis robotas vejapjovė automatiškai atpažįsta įšalą bei šalną ir sustabdo programą iki tol, kol žemė atšils. Kontūro kabelis parodo SILENO life, kurią sodo sritį reikia pjauti. Be to, kabelio nukreiptas robotas vejapjovė patikimai ir visiškai automatiškai juda po pjovimo zonas. Robotas be vargo įveikia siaurus pravažiavimus ir iki 35 proc. siekiančias įkalnes ir nuokalnes. Padirbėjęs robotas grįžta namo – prie įkrovimo stotelės, kur automatiškai įsikrauna. Robotas dirba visiškai savarankiškai, tad jūs turite daugiau laiko sode užsiimti širdžiai mielesnėmis veiklomis.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 5-10 d.d.

Pratęsta garantija

  
Lizingo pasiūlymas

Bluetooth ryšys

Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite savo „SILENO life“ naudodami GARDENA Bluetooth programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo.

Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

Pjaukite vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir be dryžių. Robotas žoliapjovė be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį taip pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

robotas-vejapjove-gardena-sileno-city-250

Lengvas valymas – „Easy Clean“

Prižiūra išties paprasta – purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

Greitai ir lengvai instaliuojama

Įrengti šį modelį jums padės programavimo gidas, intuityviame meniu įveskite savo vejos dydį ir pageidaujamą pjovimo laiką, o jis apskaičiuos pjovimo planą, pagal kurį dirbs. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimų ir programavimo. Jei pageidaujate, pjovimo planą galima modifikuoti ar pakoreguoti bet kada.

Pats tyliausias –  Pro-silent

Esant 57 db A, naujieji Gardena robotai žoliapjovės kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.

Siaurų vietų pjovimas – „CorridorCut“

Išmanioji sistema „CorridorCut“ nukreipia robotą vejapjovę siaurose vietose ir kampuose, kurių plotis siekia vos 60 cm. Judėdamas tarp nutiestų kreipiklių, robotas lengvai įveikia sudėtingas zonas. „CorridorCut“ neleis robotui vejapjovei įstrigti nepravažiuojamose vietose.

Taškinio pjovimo funkcija – „Spot Cutting“

Taškinio pjovimo funkcijos dėka, naujieji Gardena robotai žoliapjovės idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais – robotas atliks sunkų darbą už jus!

AI-precise

Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

Šalčio jutiklis – „Frost senor“

Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

Auto Weather & Terrain

SILENO life yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Šis robotas vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius nei įkalnes.

Saugus

Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą – užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų. PIN kodas ir apsaugos nuo vagystės įtaisas apsaugo nuo neleistino naudojimo.

Svoris 8,3 kg
Išmatavimai 58 × 39 × 23 cm
Gamintojas

Gardena

Valdoma programa

GARDENA smart system App

Garso lygis

57 dB(A)

Pjovimo aukštis

20-50 mm

Pjovimo plotis

22 cm

Dviguba pjovimo kryptis

TAIP

Veikimo laikas

iki 65 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Aukščiausia įkalnė

35 %

Rekomenduojamas plotas

iki 1500 m²

Garantija

24 mėn.

Tinkla sklypo plotui

iki 10 arų

Signalizacija

TAIP

PIN kodas

TAIP

Pakėlimo daviklis

TAIP

Pasvirimo daviklis

TAIP

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno life 700 (15107-35)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.