Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno city 600 (15010-20)

1.150,00 

600 m2 ploto sodo pagalbininkas su Bluetooth ryšiu

Šis naujas, tiekiamas nuo 2022 m. modelis, skirtas namų ar sodo butų savininkams. Per savaitę, šis robotas, nupjaus 600 m2 plotą, o sklypas gali būti nelygus, nes dėl gerų ratų vejapjovė be jokių problemų gali įveikti nuolydžius iki ± 35 % net ir lietingu oru. Šis robotas vejapjovė valdomas su Bluetooth programėle, kurią galima nemokamai naudoti iOS ir Android išmaniesiems telefonams, bei planšetiniams kompiuteriams. Dėl mažo svorio šis Gardena robotas žoliapjovė yra labai patogus, o valymas yra toks pat paprastas, nes Gardena city 600 galima valyti sodo žarna.

Neturime

Užklausa

  Kokie yra Gardena Sileno city 600 roboto žoliapjovės pranašumai?

  • Privatiems sodams iki 600 m2
  • Pjauna bet kokiu oru
  • Ypatingai tylus veikimas
  • Išmanūs jutikliai
  • Valdymas Bluetooth programa

  Bluetooth ryšys

  Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite savo „SILENO life“ naudodami GARDENA Bluetooth programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo.

  Taškinio pjovimo funkcija – Spot Cutting

  Dėl SpotCutting spiralinio pjovimo technikos, Sileno city 600 gali pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas, kaip po batutu arba aplink sodo baldus.

  Apdoroja siaurus praėjimus – CorridorCut

  Gardena robotas vejapjovė dirba patikimai ir tiksliai, jis sumaniai apeina kliūtis ir savarankiškai manevruoja siauromis perėjomis. Minimalus praėjimo plotis yra 60 cm.

  Lengvas valymas – Easy Clean

  Roboto vejapjovės korpusas, peiliai ir ratai gali būti valomi sodo žarna pagal gamintojo instrukcijas. Tai leidžia nuplauti žolės likučius ar išdžiūvusius nešvarumus.

  Pjauna bet kokiu oru

  Nepriklausomai nuo oro sąlygų, Gardena Sileno city 600 robotas žoliapjovė pjauna šviečiant saulei, lyjant ar pučiant vėjui. Tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas sode daugelį mėnesių.

  Šalčio jutiklis

  Kai temperatūra nukrenta žemiau nulio, šalčio jutikliai tai užfiksuoja, todėl robotas žoliapjovė nustoja pjauti, kad būtų apsaugoma veja. Pratęsia pjovimą tik tada, kai žemė atšyla.

  Kaip valdyti Gardena city 600?

  Šis robotas vejapjovė gali būti valdomas su Gardena Bluetooth programėle. Pradinio diegimo metu naudojant programėlę, nuosekliai pateikiamos instrukcijos – galima nustatyti pjovimo laiką ir atlikti arba keisti roboto nustatymus. Easy App Control dėka Gardena Sileno city 600 galima valdyti iki 10 metrų atstumu per išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį naudojant Gardena Bluetooth programėlę.

  Saugumas pjovimo metu yra svarbus!

  Šis Sileno city 600 modelis turi daug privalumų, siūlo platų saugos funkcijų pasirinkimą, todėl turėsite užtikrintai patikimą, bet ir saugų darbą sode. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų. PIN kodas ir apsaugos nuo vagystės įtaisas apsaugo nuo neleistino naudojimo.

  Svoris 7,3 kg
  Išmatavimai 55 × 38 × 23 cm
  Gamintojas

  Gardena

  Garso lygis

  57 dB(A)

  Pjovimo aukštis

  20-50 mm

  Veikimo laikas

  iki 60 min.

  Baterijos tipas

  Ličio jonų

  Baterijos talpa

  2 Ah

  Aukščiausia įkalnė

  35 %

  Rekomenduojamas plotas

  iki 600 m²

  Garantija

  24 mėn.

  Tinkla sklypo plotui

  iki 10 arų

  Atsiliepimų dar nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  Būkite pirmas aprašęs “Vejos pjovimo robotas Gardena Sileno city 600 (15010-20)”

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Kategorija:
  Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.