Plaunantis dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7 (juodas/baltas)

518,00 579,00 

„Roborock“ S7  įdiegta novatoriška garso vibracijos technologija ir efektyviai šalinanti pridžiūvusius nešvarumus. Šis robotas tikra pagalba jūsų namuose. Jis siurbia ir plauna automatiškai pakeldamas šluostę, kai aptinkamas kilimas. Roborock S7 turi LIDAR technologiją ir gali būti valdomas programėle arba balso komandomis. Be to, Roborock S7 turi plaunamą filtrą (E11 filtrų klasė).

Garantija 24 mėn.

Išvalyti
  
Lizingo pasiūlymas

Kas yra Roborock S7?

Su Roborock S7 kilimus ir kietas grindis galima išvalyti vienu metu. Dėl novatoriškos vibracijos technologijos išdžiūvęs purvas nėra problema. Be to, valant robotas automatiškai aptinka kilimus ir prireikus pakelia šluostę. Šepetys yra guminis su spiralinėmis lamelėmis, kurios vengia plaukų susivėlimo. Roboto filtras turi E11 klasę ir gali būti plaunamas vandeniu. Roborock S7 robotas dulkių siurblys turi LIDAR technologiją ir realiu laiku atvaizduoja jūsų namus. Roborock S7 valdomas programėle ir balso komandomis.

Pagrindinės savybės

 • Vibracinis plovimas
 • Plaunamas filtras
 • LIDAR technologija
 • Ypač didelė siurbimo galia
 • Pažangi šluostės sistema

Komplektacija

 • Robotas
 • Įkrovimo stotelė
 • Maitinimo adapteris
 • Šluostės laikiklis
 • Šluostė

Vibracinė plovimo technologija

Šios technologijos dėka robotas dulkių siurblys su šluoste pasiekia dar geresnių rezultatų valant išdžiovintus nešvarumus. Robotas ne tik šluoja kietas grindis, bet ir jas šveičia. Šluostė ne tik valo grindis, bet ir vibruoja iki 3000 kartų per minutę ir efektyviai pašalina ant grindų išdžiūvusį nešvarumą. Šio unikalaus vibracijos-šveitimo-judesio dėka, pvz. galima lengvai pašalinti išdžiūvusios kavos dėmes.

Išmanus šluostės pakėlimas

Šlapio valymo metu aptikęs kilimą, robotas S7 automatiškai pakelia šluostę. Taip pat baigus plauti ar grįžus į įkrovimo stotelę.

Naršymas naudojant programą arba valdymą balsu

Roborock S7 robotą galima valdyti naudojant programėlę arba valdant balsu („Amazon Alexa“ arba „Google Home“). Programėlėje galite pasiekti visus savo kambarių žemėlapius ir planuoti išsamų valymą.

Kaip valdyti robotą Roborock S7

Robotą galima valdyti išmaniuoju telefonu. Programėlė suteikia prieigą prie visų žemėlapių. Čia galite sudaryti valymo planą, įrengti draudžiamas zonas, bei apibrėžti, kaip reikia valyti tam tikras kietas grindis. Be to, galima naudoti balso valdymą („Amazon Alexa“ arba „Google Home“) ir integruoti į savo išmaniuosius namus.

LIDAR technologija ir jutikliai

Robotas turi LIDAR technologiją, leidžiančią realiu laiku atvaizduoti jūsų namus. Roborock S7 savarankiškai išmoks kambarių išplanavimą ir apskaičiuos optimalius kelius. Programėlėje jums bus pateiktas jūsų namų žemėlapis, kuriame galite apibrėžti, ką, kada ir kaip valyti. Pavyzdžiui, kokiu metu, kurią patalpą reikėtų valyti, kiek vandens reikia sunaudoti parketo grindims ir kur neturėtų patekti robotas. Be to, Roborock S 7 turi laiptų ir sienos jutiklius, kurie neleidžia robotui nukristi ar palikti žymių ant sienos.

Svoris 3.7 kg
Gamintojas

Xiaomi

Plovimo funkcija

Yra

Rekomenduojamas plotas

iki 250 m²

Valymo tipas

Sausas ir drėgnas

Dulkių konteinerio talpa

470 ml

Vandens rezervuaro talpa

300 ml

Žemėlapio funkcija

Yra

Garso lygis

67 dB(A)

Veikimo laikas

iki 180 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

5200 mAh

Spalva

Balta, Juoda

Garantija

24 mėn.

Garantija baterijai

24 mėn.

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Plaunantis dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7 (juodas/baltas)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: XI-010-1 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.