Plaunantis dulkių siurblys robotas Roborock S7 MaxV+

916,00 

Daugiau valymo, mažiau dulkių ištuštinimo

 Roborock  S7 MaxV+ automatinis dulkių surinkimas stotelėje trunka iki 120 dienų be ištuštinimo. Daugiapakopė filtravimo sistema palaiko jūsų namų orą šviežią ir švarų. Išvengia kliūčių su ReactiveAI 2.0  naudojant kamerą objektų atpažinimui ir struktūriniam šviesos jutimui, pavojai tiksliai nustatomi ir išvengiami. Integruotas LED apšvietimas, apsaugo nuo bėdų dieną ar naktį. Šluostė automatiškai pakyla, kai aptinkamas kilimas, išplauna grindis ir išsiurbia kilimus vienu važiavimu. Prisijunkite prie šeimos ir augintinių iš tolo naudodamiesi vaizdo skambučiais: vaizdo skambučiai realiuoju laiku į bet kurią jūsų namų vietą per robotą, o visa informacija apsaugota aukšto lygio apsauga.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

  
Lizingo pasiūlymas

Viskas Palengva

Daugiau išsiurbkite, daugiau išplaukite mažiau dirbdami. Roborock S7 MaxV+ atskleidžia naują grindų valymo automatikos lygį. Didesnė siurbimo galia užtikrina tikslesnį valymą, o elektrinis vandens konteineris valymą padaro dar efektyvesnį.

Pagrindinės savybės

 • Pažangus kliūčių aptikimas ir išvengimas
 • Automatinis dulkių surinkimas trunka iki 120 dienų
 • Dviejų kamerų sistema
 • VibraRise sonic vibracijos technologija
 • Ypač didelė 5100 Pa siurbimo galia
 • Pažangi šluostės sistema
 • Triukšmas: 67dB (subalansuotas)

Komplektacija

 • 1 robotas Roborock S7 maxV
 • 1 Li-Ion akumuliatorius 5200 mAh
 • 1 pasikrovimo stotis
 • 1 VibraWash Mop šluostė
 • 1 VibraWash vandens bakas
 • 1 Naudojimo instrukcija

Mato ir vengia kliūčių

Ant judrių namų grindų yra žaislų, baldų, rūbų, šviestuvų  ir kt. Struktūrinis, šviesus 3D nuskaitymas tiksliai nustato kliūčių ir pavojų vietą ir dydį tiek šviesiose, tiek tamsiose patalpose, kad būtų galima be rūpesčių valyti bet kuriuo paros metu. „ReactiveAI 2.0“ sujungia struktūrinį šviesos 3D nuskaitymą – procesą, kuris naudoja scenoje projektuojamą raštą ir modelio deformaciją, kad tiksliai atpažintų kliūtis. Dėl visiškai naujo įrenginio intelekto, Roborock mokymosi algoritmų, S7 MaxV mąsto protingiau, dirba greičiau, lengviau nei bet kada.

Vaizdo skambutis realiuoju laiku

Vaizdo skambutis į bet kurią jūsų namų vietą per savo robotą. Pamatykite, su kuo kalbate, ir išgirskite juos. Patobulintas intelektas leidžia geriau valdyti robotą nuotoliniu būdu ir naudotis naujomis galimybėmis. Jau dabar galite nuveikti daugiau, o taip pat kalbėtis su žmonėmis namuose. Naudodami integruotą mikrofoną ir kamerą dabar galite kalbėtis su jais, kad ir kur būtumėte, tiesiog per roboto mobiliąją programėlę. Kiekvienas „ReactiveAi“ procesas užfiksuojamas ir ištrinamas akimirksniu, todėl atmintyje nelieka išsaugotų vaizdų. S7 MaxV+ taip pat yra sertifikuotas TUV Rheinland kaip saugaus išmaniųjų namų gaminio, užtikrinančio jūsų duomenų saugumą. Saugūs duomenys, saugūs namai.

5100Pa didelės galios siurbimas

Siurbimo galia buvo padidinta. Nuo didžiausio 2500 Pa Roborock S6 MaxV iki 5100 Pa S7 MaxV, tai daugiau nei dvigubai didesnė galia. Įjunkite Max+ režimą ir su šia galia neliks nė vienos dulkės, šerelio, ir kitų nešvarumų.

3D žemėlapių palaikymas

Naudojant LiDAR duomenis, tiksliai parodo jūsų namų išdėstymekrane. Žiūrint kartu su maršruto žemėlapiu, akimirksniu aišku, ką matė S7 MaxV ir kokius maršrutus jis nuvažiavo.

Pats pakelia šluostę, kad užliptų ant kilimų

Turite kilimų? Patinka ką tik išplautos grindys? Puiku! Išmanusis drėgno valymo šluostės pakėlimas reiškia, kad aptikus kilimą, šluostė pakeliama ir robotas važiuoja ant kilimų siurbti. Dabar galite siurbimo ir plovimo darbus atlikti vienu valymu.

Gilus valymas naudojant Sonic Vibration technologiją

Su garso galia, šveičiama iki 3000 kartų per minutę. Naudojant 300 ml elektroninį vandens baką, nuo kavos iki purvo ir kt. dėmes galima išvalyti giliai ir efektyviai. Jis taip pat pakyla baigus valyti, kad būtų išvengta nešvarumų plitimo, veiksmingai užkertant kelią antrinei taršai. Visiškai išlygina jūsų namų valymą naudojant „Sonic“ valymo technologiją.

Teisingai ir greitai su LiDAR navigacija

Naudojant LiDAR navigaciją, borto žemėlapiai yra neįtikėtinai tikslūs, o žinomi Roborock navigacijos adaptyvaus maršruto algoritmai visada padeda rasti greičiausią valymo maršrutą.

Pradėkite valymą paprasta balso komanda

„Amazon Alexa“, „Google Home“ ir „Siri Shortcuts“ palaikymas leidžia valdyti savo robotą balso komandomis.

Svoris 4,7 kg
Gamintojas

Roborock

Plovimo funkcija

Yra

Savaiminio išvalymo stotelė

Taip

Rekomenduojamas plotas

iki 250 m²

Valymo tipas

Sausas ir drėgnas

Dulkių konteinerio talpa

400 ml

Vandens rezervuaro talpa

200 ml

Žemėlapio funkcija

Yra

Garso lygis

67 dB(A)

Veikimo laikas

iki 180 min.

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

5200 mAh

Spalva

Juoda

Garantija baterijai

24 mėn.

Roboto matmenys (IxPxA)

353 mm x 350 mm x 96 mm

Įkrovos laikas

300 min

Veikimo laikas įkrovus

180 min

Maksimalus slenksčio aukštis

20 mm

Filtras

Plaunamas

Valdymas

Balsu, Elektroninis, Išmaniuoju telefonu

Dulkių išsiurbimo stotelė

Yra

Kilimų aptikimas

Taip

Roboto aukštis

96 mm

Siurbimo galia

5100 Pa

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Plaunantis dulkių siurblys robotas Roborock S7 MaxV+”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 1361823 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.