Plaunantis dulkių siurblys robotas Mamibot ExVac880

399,00 

„Mamibot“ plaunantis robotas-siurblys – tai itin didelės trijų lygių įsiurbimo galios iki 2880 Pa elektroninio 23000 aps./min. variklio naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas ne tik siurbia, bet ir plauna – tai užtikrina kur kas efektyvesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Modernus robotas dulkių siurblys jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis dar geresne švara, valant ir plaunant patalpas net iki 150–200 m2.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

  
Lizingo pasiūlymas

Pagrindinės savybės

 • Valo po baldais
 • Nustato kliūtis
 • Apsauga nuo kritimo nuo laiptų
 • Valdomas mobiliąja aplikacija wi-fi ryšiu
 • Valo, siurbia, šluoja ir šveičia grindis
 • Baigęs darbą, pats grįžta į stotelę krautis
 • Tinka visiems grindų tipams ir ploniems kilimams valyti

Komplektacija

 • 1 x įkrovimo pagrindas
 • 1 x maitinimo laidas
 • 1 x atsarginis HEPA filtras
 • 1 x atsarginis kempinės filtras
 • 2 x šoniniai šepečiai
 • 1 x vandens talpykla su dulkių talpykla
 • 1 x valymo audinys
 • 1 x valymo įrankis

Virtualaus žemėlapio braižymas

„Mamibot“ robotas-siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau bei išvengiama tų pačių zonų valymo du kartus.

Tylus veikimas

Lyginant su maksimalia 2880 Pa įsiurbimo galia, šis robotas siurblys pasižymi neįtikėtinai tyliu 55–70 dB veikimu, kuris nedrums ramybės jaukiuose jūsų namuose.

Prietaiso valdymas mobiliuoju telefonu, pulteliu ar balsu

Robotą-siurblį galėsite valdyti specialia mobiliojo telefono aplikacija iš bet kurios norimos vietos: paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo režimus. Taip pat robotą galėsite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu arba rinktis išmanų valdymą balsu (Amazon Alexa, Google Home).

Programuojamas valymo grafikas

Nusistatykite Jums patogiausią valymo laiką, nuo pirmadienio iki sekmadienio, suformuodami geriausiai jūsų poreikius atitinkantį grafiką. Prietaisas veiks kai Jūs to norėsite, o kai ims prarasti galią – pats pasikraus.

Trijų lygių įsiurbimo galia

Rinkitės norimą įsiurbimo galią ir reguliuokite ją tarp 1000/2000/2880 Pa, norėdami pasirinkti tinkamiausią įsiurbimą įvairiems nešvarumams šalinti. Šis galingas prietaisas lengvai surinks ne tik plaukus, dulkes, pabirusias kruopas, bet ir metalo drožles ar šratus.

Itin ilgas prietaiso veikimo laikas

2600 mAh ličio jonų baterija užtikrina 55–110 minučių nenutrūkstantį prietaiso veikimą, priklausomai nuo pasirinktos įsiurbimo galios ir režimo. Prietaisas pats įsikraus, todėl jums nereiks rūpintis jo įkrovimu. Įkrovimas trunka 3–4 val.

Įveikia iki 2 cm kliūtis

Robotas siurblys „Mamibot“ pasižymi puikiu kliūčių įveikimu, kuris siekia iki 2 cm aukščio kliūtis, pasitaikančias roboto siurblio kelyje.

370 ml vandens talpykla

Didelė vandens talpykla leis be pertraukų valyti ir didesnes patalpas, siekiančias iki 150–200 kv. m. Vandens tiekimas valymui yra kontroliuojamas elektroniniu būdu, taip garantuojant precizišką tikslumą.

600 ml dulkių surinkimo talpykla

Dėl 600 ml talpos dulkių surinkimo talpyklos su šiuo plaunančiu robotu-siurbliu susiurbsite ne tik dulkes, tačiau ir purvą, smėlį bei kitus nešvarumus.

Išmatavimai 33 × 33 × 10 cm
Gamintojas

Mamibot

Garso lygis

70 dB(A)

Galia

2880 pa.

Baterijos talpa

2400 mAh

Baterijos tipas

Ličio jonų

Veikimo laikas

110 min.

Žemėlapio funkcija

Yra

Valymo tipas

Sausas ir drėgnas

Plovimo funkcija

Yra

Dulkių konteinerio talpa

600 ml

Vandens rezervuaro talpa

370 ml.

Spalva

Balta

Garantija

24 mėn.

Garantija baterijai

6 mėn.

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Plaunantis dulkių siurblys robotas Mamibot ExVac880”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: Mamibot ExVac880 Kategorijos: ,
Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.