Dulkių siurblys robotas Neato Botvac D7™ Connected

457,00 

Vienas pažangiausių bei galingiausių šiuo metu rinkoje esančių robotų dulkių siurblių. Pranašumą dulkių siurbliui suteikia intelektuali sistema, sukurta remiantis naujausiomis technologijomis.

Garantija 24 mėn.

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

  
Lizingo pasiūlymas

Pagrindinės savybės:

 • Neturintis analogų zonų valymas su “Zone Cleaning” technologija
 • „No-Go“ ribos. Daugiau jokių magnetinių juostų!
 • LaserSmart™ žemėlapis, navigacija ir 360° skenavimas
 • Super siurbimo ir Combo šepečio kombinacija gyvūnų plaukams
 • Didelės talpos Li-ion Baterija
 • Neato Botvac D7 Connected Mobilioji aplikacija
 • Iki 200 m2

Komplektacija:

 • Neato Botvac D7 Connected robotas siurblys;
 • Įkrovimo stotelė;
 • Laidas;
 • 1 Kombinuotas šepetys;
 • 1 Šepetėlių ir filtrų valymo įrankis;
 • 2 Ultra Performance HEPA filtrai;
 • Ribojimo juosta 2 m.

Kartogafija, navigacija ir modernus planavimas

Robotas turi integruotą sumanią grindų planavimo sistemą, su šiuolaikiška išplėstinės kartografijos bei valymo technologija (FloorPlanner™ Advanced Mapping & Cleaning), padedančią roboto šeimininkui sukurti tobulą patalpos siurbimo planą ir tai yra unikalu. Įdiegta naujoji navigacijos technologija užtikrina, kad robotas darbo metu visada veiktų tikslingai.

Daugiau jokių magnetinių juostų

Modernus robotas ir aptikimo būsenoje (Discovery mode), ir veikdamas įprastu režimu geba sukurti individualų vartotojo grindų planą (funkcija pasiekiama naudojant „Neato“ programėlę). Tuomet, pasitelkus išmanųjį telefoną, virtualioje aplinkoje vartotojas gali pažymėti linijas-ribas (No-Go), kurių dulkių siurblys negali kirsti. Tokiu būdų užtikrinama, kad robotas visuomet žino, kurias zonas jis privalo siurbti ir kur jam keliauti yra draudžiama. O jeigu šeimininkui, net ir po tikslaus plano numatymo, neramu ar viskas buvo atlikta teisingai, įmanoma peržvelgti „siurbimo suvestinės žemėlapį“ ir padaryti reikiamas korekcijas.

Mobilioji aplikacija

Neato aplikacija veikia su iOS ir Android įrenginiais. Botvac D7 Connected valdymas taip pat galimas pasitelkus Amazon Alexa, Google Home, Neato Chatbot Facebook arba IFTTT. Ypatingai intelektualus ir interaktyvus Neato Botvac D7 robotas dulkių siurblys labiausiai patiks tiems, kurie teikia pirmenybę komfortui bei žavisi sumanaus namo koncepcija.

360° skenavimas

Lazerinės technologijas pagalba Neato robotas sudaro visų Jūsų namų grindų žemėlapį ir kurso navigaciją. Tokiu būdu yra pasiekiamas visapusiškas, kruopštus ir metodiškas Jūsų namų valymas. Unikali technologija skenuoja ir braižo patalpų žemėlapį, planuodama labiausiai efektyvų kelią, kuris leis išsiurbti Jūsų namus per trumpiausią laiką.

Tobulai tinka turintiem naminių gyvūnų

Šis šiuolaikiškas dulkių siurblys yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie augina naminius gyvūnėlius. Neato Botvac D7 puikiai susitvarko su plaukais bei pūkais. Idealūs švaros rezultatai pasiekiami dėl pažangios šepečių sistemos (veikia net iki 4 kartų greičiau nei kiti tokio pobūdžio siurbliai) ir galingų, aukštos kokybės filtrų. Verta paminėti, kad kokybiški filtrai padeda užtikrinti oro kokybę bei panaikina alergijos tikimybę. Sulaikomos net mažiausios dulkių dalelės.

Sunkiai prieinamos vietos

Robotas puikiai susitvarko su nešvarumais, slypinčiais sunkiai pasiekiamose erdvėse – po sofomis, lovomis, spintelėmis ir t.t. „D“ formos dizainas garantuoja, kad nešvarumai būtų sunaikinti ir kampuose, pavyzdžiui, arti sienų (tuo, žinoma, rūpinasi ir kokybiškas šoninis šepetys).

Svoris 3.4 kg
Gamintojas

Neato Robotics

Veikimo laikas

iki 120 min.

Žemėlapio funkcija

Yra

Rekomenduojamas plotas

iki 200 m²

Valymo tipas

Sausas

Plovimo funkcija

Nėra

Dulkių konteinerio talpa

700 ml

Garso lygis

66 dB(A)

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

4200 mAh

Garantija baterijai

6 mėn.

Garantija

24 mėn.

 1. Ieva

  Turiu jau dvi savaites, labai lengva priprast, neįsivaizduoju gyvenimo be jo. Viskas puiku, bet ypatingai patiko kilimo valymas. Taip atšviežino, kad atrodo kaip po šlapio valymo. Labai gerai ištraukia dulkes. Ačiū p. Lukui už konsultaciją

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: NE-001 Kategorija:
Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.