Dulkių siurblys robotas iRobot Roomba™ j7+

859,00 

Palaikys švarias grindis, net nesant namuose.

Ypatinga Roomba j7+ savybė yra „Clean Base“ – savaiminio išsituštinimo stotis, kuri yra elegantiškai suprojektuota, o joje dedamas Allergen Lock krepšys. Pamiršite sąlytį su nešvarumais ir dulkėmis, kuriuos robotas surenka, nes nereikės keisti maišelio net iki 60 dienų. Su trijų pakopų valymo sistema, robotas siurblys, šalina šiukšles dviem guminiais šepečiais, šoniniu šepečiu ir dešimt kartų didesne siurbimo galia (palyginti su ankstesne Roomba 600 serija). Precision Vision navigacijos dėka Roomba j7+ robotas išvengia kliūčių, tokių kaip naminių gyvūnėlių išmatos ar įkrovimo laidai. Valdymas ypač paprastas ir išmanus, nes robotą siurblį galima valdyti ne tik per programėlę išmaniajame telefone, bet ir su balso asistentu Alexa arba Google Home.

 

Garantija 24 mėn.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 4-10 d.d.

Turime parduotuvėje

Liko 1

Lizingo pasiūlymas

Pagrindinės savybės:

 • Išmanusis valdymas naudojant programėlę arba balso asistentą
 • Turi patvarų 2210 mAh akumuliatorių
 • Nepakeičiamas sprendimas turintiems augintinius – kruopščiai surenka jų plaukus, išvengia išmatų
 • Užtikrina 99% alergenų surinkimą nuo grindų
 • Savaiminio išsivalymo stotelė su AllergenLock krepšiu 
 • Purvo aptikimo technologija
 • Didelė siurbimo galia
 • Reaguoja į nešvarumus realiu laiku

Komplektacija:

 • Roomba j7+ siurblys robotas
 • Clean Base įkrovimo stotelė su automatine nešvarumų surinkimo sistema
 • Laidas
 • vienkartiniai nešvarumų maišeliai 2
 • papildomas filtras 1
 • atsarginis kampų šepetėlis 1
 • 24 mėn. garantija robotui

Išmanusis namų robotas su savaiminio ištuštinimo stotimi

Naujajame iRobot modelyje sumontuota naujai sukurta stilinga savaiminio ištuštinimo stotelė. Naudodamas šią „Clean Base“ savaiminio ištuštinimo stotelę, Roomba j7+ išlaikys jūsų rankas švarias iki 60 dienų, nes surinktus nešvarumus išpila į „AllergenLock“ maišelį. Varginantis dulkių konteinerio ištuštinimas iš roboto dulkių siurblio dabar nereikalingas.

Inovatyvus grindų valymas

Naudodamas unikalų iRobot intelektą, robotas dulkių siurblys atpažįsta jūsų namus, leisdamas iRobot Roomba j7+ tiksliai pasirūpinti nešvarumais. Asistentui užteks tik jūsų balso komandos ir robotas pradės darbą ,pavyzdžiui, išsiurbs trupinius esančius po virtuvės stalu. Palaikykite švarą išmaniai su iRobot modeliams integruotu Google Home ir Amazon Alexa balso asistentu.

Venkite kontakto su nešvarumais

iRobot Roomba j7+ savaiminio ištuštinimo stotelė turi antialerginį maišelį, kuris gali sugerti 99 % žiedadulkių ir pelėsių sporų. Po kiekvieno valymo ciklo nešvarumai surenkami į maišelį ir užsandarinami. Taigi atidarius dėžutę nerasite netvarkos ir dulkių debesies. Pilnas dulkių maišelis išmetamas ir pakeičiamas nauju.

Tikslūs valymo rezultatai

Galinga iRobot Roomba  j7+ roboto dulkių siurblio 3 pakopų valymo sistema pašalina bet kokius nešvarumus. Su 10 kartų didesne siurbimo galia, palyginti su 600 serijos pirmtaku, jis turi unikalius guminius ir specialus kraštų valymo šepečius, kurie tinka skirtingiems paviršiams, visiems kampams ir kraštams.

Roomba j7+ valo, kai nesate namuose

Roomba j7+ valydama namus siunčia aptiktų kliūčių, pvz., įkrovimo laidų vaizdus tiesiai į jūsų išmaniojo telefono programėlę. Taip būsite informuoti apie visas jūsų namuose esančias šiukšles ar pavojus, pvz., naminių gyvūnėlių išmatas. Taip pat galite pasakyti Roomba robotui, kaip kitą kartą susidoroti su šiomis kliūtimis.

Individualizuotas valymas Jūsų namams

Be įprasto valymo, robotas dulkių siurblys j7+  siūlo asmeninį valymą. Robotas gali prisitaikyti prie individualių veiksnių, bei jūsų kasdienės rutinos. Remiantis jūsų poreikiais, atitinkamai pateikiami valymo optimizavimo pasiūlymai. Tai taip pat taikoma intensyvesniam valymui, kai aplink daug žiedadulkių arba kai augintiniai keičia kailį.

Puikiai atpažįsta nešvarias vietas

Naujoviški iRobot purvo aptikimo jutikliai užtikrina, kad valymas būtų sutelktas ten, kur jo labiausiai reikia, pavyzdžiui virtuvėje ar koridoriuje.

Susietas valymas kartu su kitais iRobot įrenginiais

Naudojant „Imprint“ technologiją, susiejančią Roomba j7+ robotą su Braava jet m6 robotu, siurbimas ir valymas pagaliau gali būti išbraukti iš darbų sąrašo. Tai leidžia tobulai išsiurbti grindis, po to jas išvalyti.

Svoris 3,4 kg
Išmatavimai 33,8 × 33,9 × 8,7 cm
Gamintojas

iRobot

Valymo tipas

Sausas

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

2210mAh

Rekomenduojamas plotas

iki 100 m²

Žemėlapio funkcija

Nėra

Spalva

Juoda

Roboto aukštis

87 mm

Kilimų aptikimas

Ne

Dulkių konteinerio talpa

250 ml

Dulkių išsiurbimo stotelė

Yra

Garso lygis

46 dB(A)

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Dulkių siurblys robotas iRobot Roomba™ j7+”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 436590 Kategorija:
Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.