Dulkių siurblys robotas iRobot Roomba® i7+

839,00 

Pavasaris – švaros metas, o su išmaniuoju iRobot Roomba i7+ pavasaris Jūsų namuose tęsis ištisus metus. Ir dar – valymo darbai pasiekia naują lygį! Dėka automatinės šiukšlių stoties Jums nebereika tuštinti roboto konteinerio kaskart jam baigus darbą. Stotis talpina šiukšles, surinktas per apytiklsiai 30 siurbimo ciklų, tad iRobot Roomba i7+ – bene mažiausiai šeimininko priežiūrios reikalaujantis robotas-siurblys pasaulyje. Kartu jis – tikras švaros ekspertas, pasižymintis sudėtingomis išmaniosiomis technologijomis, bet lengvu ir labai patogiu valdymu šeimininkui, didele įsiurbimo galia bei kompaktišku roboto dydžiu. O naujoji trijų pakopų valymo sistema su dvigubais daugiafunkciniais guminiais velenais ne tik valo įvairiausius nešvarumus, bet puikiai surenka gyvūnų plaukus.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Pratęsta garantija

  
Lizingo pasiūlymas

Pagrindinės savybės:

 • iRobot HOME mobilioji aplikacija, valdoma Wifi ryšiu
 • Automatinė CLEAN BASE šiukšlų stotoSpecialūs nešvarumų jutikliai
 • Tobulas pasirinkimas namas su gyvūnais
 • Integruotos sistemos nepriekaštingai namų švarai užikrinti
 • Tinka iki 185 kv. metrų plotui valyti
 • Puikiai suderinamas su drėgno valymo Braava Jet m6
 • Pašalina 99% alergenų nuo valomų paviršių.

Komplektacija:

 • 1 programuojamas iRobot® Roomba® i7+ robotas
 • 1 li-ion 1800 mAh akumuliatorius
 • 1 pasikrovimo stotis Clean Base su šiušlių išsiurbimo sistema
 • 1 virtuali siena-žiedas [angl. Dual Mode Virtual Wall® Barrier]
 • 2 AA tipo baterijos
 • 1 atsarginis filtras
 • 1 atsarginis kampinis šepetys
 • 1 atsarginis šiukšlių surinkimo maišelis
 • 2-jų metų garantija robotui, 12 mėn. garantija akumuliatoriui

iRobot Roomba i7+ – namų švaros lyderis

Integruota viskas, kas užtikrina nepriekaštingą namų švarą: trijų pakopų valymo sistema su dvigubais daugiafunkciniais guminiais velenais, naujos kartos variklio galingumas ir specialūs, kampams valyti skirti šėpetėliai, įveikia nešvarumus net sunkiausiai pasiekiamose namų vietose.

iRobot Roomba i7+ – bene mažiausiai priežiūrios reikalaujantis robotas dulkių siurblys pasaulyje

CLEAN BASE šiukšlių stotis talpina šiukšles, surinktas per apytiksliai 30 siurbimo ciklų (baigęs darbą robotas pats nuvažiuoja ir išsivalo). Jums telieka ištuštinti CELAN BASE stotį kartą per vieną ar du mėnesius ir sugalvoti, ką veiksite turėdami dar daugiau laisvo laiko!

Jūsų namus jis pažįsta geriau už Jus

Kievieną namų erdvę, patalpą ar kampą iRobot Roomba i7+ žino centimetrų tikslumu. Dėka išmanių technologijų, SLAM navigacijos ir Imprint Smart Mapping technologijos, robotas išmoksta Jūsų namus ir susikuria patalpų žemėlapius tam, kad atliktų daugiausiai darbų per mažiausią laiką.

Sudėtingos technologijos viduje, bet lengvas valdymas šeimininkui

Valdykite savo robotą vos vieno mygtuko paspaudimu. iRobot HOME aplikacija telefone leidžia šeimininkui paprastai ir aiškiai koordinuoti roboto darbus. Abejojate dėl pasirinkimų? Nieko tokio, robotas žino namus, tad pats pasiūlys tam tikras valymo rutinas ir primins apie save.

Dirba ten, kur norite ir tada, kada norite

iRobot Roomba i7+ dirba taip, kaip reikia Jums. Netikėtai pabiro kruopos? Duokite komandą ir robotas akimirksniu viską sutvarkys. Mėgstate discipliną ir pageidaujate, kad robotas kasdien valytų virtuvę Jums išvykus į darbus? Jokių problemų. Robotas skiria namų virtuvę nuo miegamojo ar svetainės, tad dirbs ten, kur panorėsite.

Tobulas pasirinkimas gyvūnų augintojams

Unikalūs naujos kartos iRobot šepetėliai neapsivelia ir efektyviai surenka kačių ir šunų plaukus net iš sunkiai pasiekiamų namų vietų (tiek nuo grindų, tiek nuo kilimų), o taip pat – naudojant aukštos kokybės filtrą nuo paviršių pašalinami net 99% alergenų.

Pasiruošęs darbui. Visada.

Kad ir kur bebūtumėte, Jus nuo išmaniojo iRobot Roomba i7+ skirs tik vieno mygtuko paspaudimas. Robotas visuomet prisijungęs prie namų Wifi tinklo laukia naujų užduočių – tiesiog duokite jam komandą telefone esančioje aplikacijoje.

Svajonių komanda Jūsų namuose

Dėka Iprint Link technologijos iRobot Roomba i7+ puikiai bendradarbiauja su iRobot Braava Jet m6. Baigęs siurbti Roomba i7+ siunčia signalą į Braava Jei m6, kad šis pradėtų drėgno valymo darbus. Juk švariuose namuose norisi būti!

Svoris 3.94 kg
Gamintojas

iRobot

Valymo tipas

Sausas

Baterijos tipas

Ličio jonų

Baterijos talpa

1800 mAh

Žemėlapio funkcija

Yra

Garantija

24 mėn.

Garantija baterijai

12 mėn.

Rekomenduojamas plotas

iki 200 m²

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Dulkių siurblys robotas iRobot Roomba® i7+”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Produkto kodas: IR-006-VG Kategorija:
Atnaujinama…
 • Krepšelyje nėra produktų.