Išmanusis maisto dozatorius-robotas PETKIT FRESH ELEMENT GEMINI talpa 5 L

159,00 

PetKit Fresh Element Gemini išmanusis dvigubas maisto dozatorius
Pasirūpinkite savo augintinio sveikos mitybos įpročiais. PetKit Fresh Element Gemini yra išmanusis maisto dozatorius. Jame yra 2 kameros, o skaidrus indikatorius leis jums žinoti, kiek maisto yra talpykloje. Šiuolaikinių sprendimų dėka maistas išlieka šviežias ir neleidžia jam užsikimšti bakelyje. Įrenginį galite valdyti iš programėlės, o jo išardymas ir valymas nesukels problemų.

Didelė talpa – 5 litrai, tai užtikrina pakankamą vandens tiekimą ilgesniam laikotarpiui. PETKIT Fresh Element Gemini turi dvigubą filtravimo sistemą, kuri užtikrina švarų ir sveiką vandenį jūsų augintiniui. Jis turi specialų LED ekraną, kuriame galite matyti vandens lygį ir lengvai valdyti vandens srautą.

Garantija 24 mėn.

Nemokamas pristatymas: 1-2 d.d.

Turime parduotuvėje

Lizingo pasiūlymas
    Atsiskaitydami galite pasinaudoti šiais lizingų pasiūlymais
  • manorobotas.lt lizingas manorobotas.lt lizingas
  • Sblizingas.lt - SB lizingas Sblizingas.lt - SB lizingas
  • Inbank lizingas

PetKit Fresh Element Gemini išmanusis dvigubas maisto dozatorius

Talpi

 

Dozatorius puikiai tiks 2 katėms – tai leidžia gerai apgalvota prietaiso konstrukcija. Gaminyje yra 2 kameros: viena 2 l, o kita 3 l. Tai leidžia tuo pačiu metu naudoti abu augintinius. Be to, jame yra sausiklio, kuris neleidžia maistui pelyti.

 

Šiuolaikiniai sprendimai

Dozatorius aprūpintas specialiomis mentelėmis, kurios sukasi pagal laikrodžio rodyklę, todėl maistas išpilstomas reguliariais intervalais. Be to, 4 pakopų sistema neleidžia maistui užsikimšti. Be to, Fresh Element Gemini tinka įvairiems pašarams, kurių skersmuo neviršija 12 mm.

Efektyvus maitinimo šaltinis

Įrenginys aprūpintas efektyvia maitinimo sistema, užtikrinančia nuolatinį veikimą net dingus elektrai ar nutrūkus Wi-Fi. Tai užtikrina, kad jūsų augintinis nepraleis valgio, kai jūsų nėra namuose. Avarinis maitinimo šaltinis leidžia išpilstyti 15 porcijų maisto per dieną apie 180 dienų (energijos taupymo režimu).

Svoris 2,3 kg
Prekės tipas

Gyvūnai

Spalva

Balta

Atsiliepimų dar nėra.

Parašyti atsiliepimą

Būkite pirmas aprašęs “Išmanusis maisto dozatorius-robotas PETKIT FRESH ELEMENT GEMINI talpa 5 L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Produkto kodas: 388116 Kategorija:
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.